Pavasara izjūtu karuselī

Pavasara tuvums atmodina putnos vēlmi trallināt. Martā pat kaķi dzied! Arī cilvēka sirds nav no ledus, bet, ja ir, tad sāk kust.

Pavasara tuvums atmodina putnos vēlmi trallināt. Martā pat kaķi dzied! Arī cilvēka sirds nav no ledus, bet, ja ir, tad sāk kust. Narcises un hiacintes jau smaržo... veikalu plauktos. Un darbdienu gribam īsināt ar nerātniem jokiem un domām.
- Keramikas svečturis ar laumiņu, cena - 1,30 lati. Baltā un zeltainā noskaņa viesīs gaišuma un viegluma sajūtu. Degoša sveces liesmiņa ieviesīs šajā kombinācijā siltumu.
- Mākslīgo ziedu kompozīcija, cena - 1,30 lati. Gaišzilu rožu pušķis. Ziedos snauž rasas pilieni. Mūžīgs skaistums,
kas nenovīst. Vienīgi - laiku pa laikam no puķēm jānopurina putekļi.
- Rozā stikla vāze sievietes auguma formā, cena - 5,45 lati. Pavasarī vīriešim uz sievieti jāraugās caur rozā brillēm. Šī vāze var to sekmēt.
- Keramikas krājkasīte - sirds un vardīte, cena - 1,35 lati. Lieliska sarkanās un dzīvīgi zaļās krāsas kombinācija. Tādā krājkasē krāt naudu būs prieks!
- Stikla vāze, kas domāta diviem ziediem, cena - 7,60 lati. Oriģināls risinājums. Vajadzīgas divas nelielas rozītes vai divas frēzijas, un lieliska kompozīcija būs gatava.
- Keramikas svečturis ar zilonīti, cena - 1,80 lati. Katrā mājā, kurā vēlas labklājību, esot nepieciešami vairāki ziloņi. Galvenais, lai zilonim snuķis būtu gaisā.
- Mīkstā rotaļlieta - gailis, cena - 2,25 lati. Gaidot Lieldienas, katrās mājās ir jābūt gailim. Tad būs arī svētība krāsainām olām.
- Keramikas vāze ar eņģelīti un pārpilnības ragu pakājē, cena - 3 lati. Atturīgas, klasiskas formas un nerātna pieskaņa!

Citu datumu laikraksti

 • Kontrolēs nelegālo nodarbinātību

  RVDI, saskaņā ar valsts darba inspekcijas darbības programmā norādītajiem uzdevumiem, 2004.gadā īpašu uzmanību pievērsa darba vides iekšējās...

 • Pašvaldība iesūdz tiesā lielākos parādniekus

  Zeltiņu pagasta padome iesniegusi tiesā izskatīšanai divas lietas par komunālo pakalpojumu parādu piedziņu.Zeltiņu pagasta padome iesniegusi tiesā...

 • Prognozē egļu stādu trūkumu

  Mežizstrādātāji prognozē, ka vētras nodarīto postījumu dēļ Latvijas mežsaimniecībā sāksies egļu stādu trūkums.Mežizstrādātāji prognozē, ka vētras...

 • Kas ir trihineloze?

  Šogad Latvijā jau reģistrēti vairāki gadījumi, kad cilvēki saslimuši ar trihinelozi, lietojot uzturā nepareizi pagatavotu medījumu gaļu, tāpēc tās...

 • Struktūrfondu likumprojekts ir pieejams sabiedrībai

  Kopš 17.februāra likumprojekts “Eiropas Savienības struktūrfondu vadības likums” ir pieejams plašākai sabiedrībai.Kopš 17.februāra likumprojekts...

 • Studentus aicina piedalīties eseju konkursā

  Iekšlietu ministrs Ēriks Jēkabsons ir izsludinājis eseju konkursu augstskolu 2. un 3.kursu studentiem par Latvijas brīvvalsts ievērojamo sabiedriski...