Pededzē patvarīgi sarindo uzvārdus pēc alfabēta

Pededzes pagastā vēlēšanu komisija patvarīgi ir sarindojusi deputātu kandidātus pēc alfabēta, jo pārprata prasības.

Pededzes pagastā vēlēšanu komisija patvarīgi ir sarindojusi deputātu kandidātus pēc alfabēta, jo pārprata prasības.
Alūksnes rajona vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Baiba Meistere aģentūru informē, ka deputātu kandidāti paši pamanījuši kļūdu un izteikuši pretenzijas, iepazīstoties ar Centrālās vēlēšanu komisijas interneta mājas lapā publicēto informāciju, kur konstatējuši, ka deputātu kandidāti sarakstos ir sarindoti nevis tā, kā paši iesnieguši komisijai, bet gan pēc alfabēta.
"Tā ir Pededzes pagasta vēlēšanu komisijas tehniska rakstura kļūda. Tā tiks izlabota, un Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā būs lasāma pareiza informācija," sola B.Meistere.
Viņa uzsver, ka kļūme ir pamanīta laikus, tāpēc ir iespēja to labot, lai vēlētāji saņemtu patiesu informāciju par deputātu kandidātu sarindošanu vēlētāju apvienību sarakstos. Kļūme laikus pamanīta, jo publiski plaši ir pieejamaja informācija par vēlētāju sarakstiem, kas sagatavoti ar vēlētāju reģistra starpniecību.
Pededzes pagasta vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Antoņina Girs laikrakstam saka, ka ir notikusi kļūda, taču misēklis esot nejaušība, nevis tiešs nolūks.
Pededzes pašvaldības vēlēšanām ir iesniegti divi vēlēšanu apvienību saraksti. Tie ir "Diena pēc rītdienas", kurā iekļauti deviņi deputātu kandidāti ar pašreizējo pagasta padomes vadītāju Intu Ņikitinu priekšgalā, un "Dzimtais pagasts" ar pieciem deputātu kandidātiem un zemnieku saimniecības "Senatnes 2" īpašnieku Jāni Bundzenu priekšgalā.

Citu datumu laikraksti

  • Izveido rokrakstu izstādi

    Alūksnes zonālajā valsts arhīvā ir apskatāma interesanta un savdabīga izstāde “Rokraksti, rokraksti”. Tajā var vērot glītus un skaistus rokrakstus,...

  • Atnākt atpakaļ uz gaismas ceļa

    Ir cilvēki, kurus arī pēc gadiem gribas satikt un parunāties. Pie tādiem pieder arī trapeniete Aira Daktere. Pirmo reizi viņu satiku Apes zonālajā...

  • Nodod projektu publiskai apspriešanai

    Virešu pagasta padome nodevusi publiskai apspriešanai projektu “Virešu pagasta autoceļi. Satiksmes drošības uzlabojumi”.Virešu pagasta padome...