Piedalās motosporta sacensībās

Ziemeru pamatskolas skolnieks Tonijs Iļjins, kas nupat pabeidza 4.klasi, jau piecus gadus nopietni aizraujas ar savu hobiju - motosportu.

Ziemeru pamatskolas skolnieks Tonijs Iļjins, kas nupat pabeidza 4.klasi, jau piecus gadus nopietni aizraujas ar savu hobiju - motosportu.
"Sākumā braucu tikai skatīties motokrosus, tad iepatikās un sāku braukt pats," atceras Tonijs.
"Tad nācis piedāvājums no Cēsu kluba "Vilders moto", zem kura startēju vēl joprojām," stāsta Tonijs. Klubs viņam piedāvāja licences un speciālos motosportistu tērpus. Tonijs startē 65/85cm3 klasē. Zēns piedalījies daudzās sacensībās, bet visspilgtāk atmiņā palicis Baltijas čempionāts 2004.gadā, kurā startējuši arī citu valstu motobraucēji. Taču visveiksmīgākās sacensības bijušas Ventspilī 2002.gadā, kurās Tonijs ieguvis 1.vietu. "Vecāki mani vienmēr atbalsta, uzmundrina. Tētis brauc līdzi uz visām sacensībām," stāsta Tonijs.
"Kādreiz visus izdevumus atmaksāja sponsori, bet nu man lielākais sponsors ir tētis," atklāj jaunais motosportists. Treniņi notiekot Jaunlaicenē un Apē nedēļā reizi, taču tas netraucē Tonijam aizrauties arī ar skrituļslidošanu un datoriem. Tonijam patīk arī datorspēles ar motosportu. "Sacensības datorā tomēr nav salīdzināmas ar dzīvi. Datorā iztrūkst emociju azarta. Īstenībā dzīvē ir grūtāk," atklāj Tonijs.
25.jūnijā Tonijs startēs sacensībās Aizputē. "Aizputes sacensībās esmu piedalījies jau divas reizes, bet īpaši veiksmīgu startu tur nav bijis," atklāj zēns.
Tonijs gribētu savu nākotni saistīt arī ar motosportu, bet par to, vai tā būs, viņš nav paliecināts, jo trūkst līdzekļu.

Citu datumu laikraksti

  • Dārza darbi jūnija otrajā pusē

    Mitruma apstākļi labi, dažviet pēc pērkona negaisa arī pārmitrs, vislabākie apstākļi nezāļu attīstībai, vēl pēdējais piegājiens to apkarošanai,...

  • Lauksaimniekiem - izdevīgāki kredīti

    Lauksaimnieki joprojām var pietiekties divās kreditēšanas programmās ar zemākām procentu likmēm - Lauksaimniecības ilgtermiņa investīciju...

  • Senču optimisms palīdz uzvarēt pārbaudījumus

    Mālupiete Ināra Garā it nemaz neatgādina rūpju nomāktu sievieti, lai gan pārbaudījumu dzīvē droši vien bijis vairāk nekā citiem.Mālupiete Ināra Garā...