Piedalās sarīkojumu vadītāju konkursā

2. Latvijas sarīkojumu vadītāju konkursā "Caur smiekliem pilnīgi nopietni" veiksmīgi startēja arī dalībnieki no Alūksnes rajona. Alūksnietis Normunds Jantons ar programmu "Donžuāns" ieguva 3.vietu.

2. Latvijas sarīkojumu vadītāju konkursā "Caur smiekliem pilnīgi nopietni" veiksmīgi startēja arī dalībnieki no Alūksnes rajona. Alūksnietis Normunds Jantons ar programmu "Donžuāns" ieguva 3.vietu.
Piedalījās arī Gaujienas tautas nama vadītāja Laima Poševa, kas bija iejutusies Mazās Raganiņas tēlā, Gaujienas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes darbinieces Māra Lazdiņa un Signe Ozoliņa, kas tēloja Karlsonu un Bokas jaunkundzi.
"Domāju, ka pasākums būs labāk organizēts. Konkursa nosaukums varētu būt "Tēlu atveidošana", nevis "Pasākumu vadītāju konkurss", jo pasākumu vadītājam tik un tā ir jāiejūtas kādā tēlā. Konkursa tēma bija saistīta ar Valmieras cietumu, tādēļ mums, dalībniekiem, bija jāiztēlojas, it kā uz pāris stundām esam tajā ieslodzīti," stāsta Laima Poševa. Viņa ieguva diplomu par Mazās Raganiņas tēla atveidošanu.
"Priekšnesumā centos ar humoru izspēlēt Latvijas aktuālākos notikumus. Apspēlēju Latvijas marsieti Repsi. Viņš savulaik stāstīja, ka bērni mūsu valstī dzimst pie putnu dziesmām, tādēļ par šo tēmu noorganizēju atrakciju. Jokoju arī par robežas jautājumu. Igaunim, kas bija žūrijas komisijā, dāvāju mazu raganiņu, lai viņš mani naktī laistu pāri robežai bez vīzām, jo tad novērošanas kameras nedarbojas. Tad Raganiņa varētu ielidot NATO bez ierobežojumiem. Man bija sanitārā somiņa, kurā atradās viss nepieciešamais – āboli, kefīrs un citas vajadzīgas lietas. Uzdevu arī jautājumus par Raganiņu," klāsta
L. Poševa.
Viņa ir sašutusi, ka pasākums sākās pulksten 20.30, priekšnesumi beidzās pulksten 3.00 naktī, bet žūrija vērtējumu paziņoja piecos no rīta. "Tas, manuprāt, ir nepārdomāti un nogurdinoši. Viena no žūrijas loceklēm - Sandra Zviedre - dalībniekiem pārmeta, ka leksikā nelietojām tikai teicienus latviešu valodā. Manuprāt, tas nebija īsti pareizi, jo cietumā jau nerunā tikai latviski," saka L. Poševa.
Viņa uzskata, ka tas bija vienkāršs konkurss, tādēļ tajā varēja piedalīties daudz vairāk dalībnieku no Alūksnes rajona. "Pasākumu vadītājs nav tikai kultūras darbinieks, jo jebkurā iestādē – skolā, bērnudārzā – rīko pasākumus un tos kāds vada," uzskata L. Poševa.
Alūksnes rajona padomes padomniece kultūras darbā Sanita Eglīte priecājas, ka šogad arī no Alūksnes rajona piedalījās vairāki dalībnieki.
"Būtu labāk, ja konkurss risinātos dienā, nevis vēlu vakarā un naktī, jo tas nogurdināja. Tomēr tajā varēja gūt daudz jaunu ideju turpmākai darbībai," saka S. Eglīte.

Citu datumu laikraksti