Piedalās Vieglatlētu savienības kongresā

Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlētikas treneris Ilgvars Vaskis nedēļas nogalē Rīgā piedalījās Latvijas Vieglatlētu savienības kongresā.

Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlētikas treneris Ilgvars Vaskis nedēļas nogalē Rīgā piedalījās Latvijas Vieglatlētu savienības kongresā.
"Uz kongresu bija ieradušās arī Latvijas sporta augstākās amatpersonas - Olimpiskās komitejas prezidents Aldonis Vrubļevskis, ģenerālsekretārs Einārs Fogelis un Sporta federāciju savienības priekšnieks Andris Kalniņš. Viņi sveica Latvijas vieglatlētus ar panākumiem, diemžēl neviens nevarēja atbildēt uz jautājumu, kāpēc sarūk valsts dotācijas vieglatlētikai, jo vasaras olimpiskajās spēlēs puse no valsts delegācijas sastāva ir vieglatlēti. Turpretī sporta veidiem, kuriem starts olimpiskajās spēlēs ir tāls sapnis, dotāciju apmērs palielinās," saka I.Vaskis.
Viņš norāda, ka tas jūtams gan valstī, gan rajonos, ceļot sporta zāles. "Tā vien šķiet, ka sporta būvju celtniecības industrijā ir radušies "lieli sporta spēļu zāļu grīdu uzkrājumi, kurus realizēt īstā vieta šķiet Latvijā". Jāatzīst, ka tik daudz asu vārdu augstās amatpersonas laikam nebija dzirdējušas, vienīgi E.Fogelis mēģināja iebilst runātājiem," uzsver I.Vaskis.
Uz nākamajiem četriem gadiem par Latvijas Vieglatlētu savienības prezidentu ievēlēja kādreizējo Alūksnes BJSS audzēkni, ilggadīgo Latvijas vieglatlētikas izlases kapteini Gunti Zālīti. "Viņam būs jārisina arī daudzas iepriekšējā četrgadē neatrisinātās problēmas. Lai viņam spēks un veiksme šajā grūtajā darbā," novēl I.Vaskis.

Citu datumu laikraksti

  • Dzīve bez ilūzijām

    “Varbūt tiksimies siltākā laikā? Pie manis ir auksts kā ledusskapī,” pirms sarunas saka ārste Daina Stīpniece."Varbūt tiksimies siltākā laikā? Pie...

  • Ievēl jaunu rajona padomes priekšsēdētāju

    Padomē: varu pārņem sievietes. Par Alūksnes rajona padomes jauno priekšsēdētāju vakar ievēlēja Laimoni Sīpolu, kas ir arī Liepnas pagasta padomes...

  • Alūksnei būs savs karogs

    Jau nākamajā nedēļā ikviens interesents varēs iepazīties ar Alūksnes pilsētas karoga izstrādāto projektu, izteikt vērtējumu par to un iesniegt savas...