Piedalīsies festivālā “Nāc līdzās!”

Alūksnes rajona bērnu un jauniešu atbalsta centra “Saulstariņi” pārstāvji 30.aprīlī dosies uz Rīgu, kur VEF Kultūras pilī notiks IX integratīvais skatuves mākslas festivāls “Nāc līdzās!”.

Alūksnes rajona bērnu un jauniešu atbalsta centra "Saulstariņi" pārstāvji 30.aprīlī dosies uz Rīgu, kur VEF Kultūras pilī notiks IX integratīvais skatuves mākslas festivāls "Nāc līdzās!". Pagājušajā gadā viņi pirmo reizi piedalījās festivālā un guva panākumus.
"Šoreiz esam sagatavojuši priekšnesumu "No mīlestības ziedi plaukst". Tas balstīts uz Tibetas skaņu un žestu metodi, katrai skaņai atbilst noteikts žests. Skolotāja Olīvija Jēģere komponēja melodiju un rakstīja vārdus dziesmai, bet režiju veidoja Ieva Malteniece.
SIA "San" veikala "Kameja" saimnieces sponsorēja audumus. Alsviķu profesionālās skolas skolotāja Gunta Laipaka kopā ar audzēkņiem šuva tērpus uzveduma dalībniekiem, frizūras veidos Anna Stricka," stāsta "Saulstariņu" vadītāja Māra Podkalne.
Viņa domā, ka kopējais darbs ir izdevies, tāpēc tas sagādās prieku pašiem un skatītājiem. Uz rīta un vakara koncertu ieeja ir brīva. Visi dalībnieki saņems piemiņas balvas un diplomus. Pasākumā nosauks festivāla laureātus, kuri piedalīsies Ziemassvētku koncertā Latvijas televīzijā. Pagājušajos svētkos pie eglītes bija aicināti arī "Saulstariņa" dalībnieki ar izrādi "Sargeņģelis".

Citu datumu laikraksti