Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedāvā atpūtu dažādām gaumēm

Koncerti. Gulbenes kultūras centrā 25.februārī pulksten 19.00 būs Gulbenes 75.gadadienai veltīts svētku koncerts ar pilsētas pašdarbības kolektīvu piedalīšanos.

Koncerti
Gulbenes kultūras centrā 25.februārī pulksten 19.00 būs Gulbenes 75.gadadienai veltīts svētku koncerts ar pilsētas pašdarbības kolektīvu piedalīšanos.
22.februārī pulksten 19.00 Gulbenes rajona Beļavas tautas namā - rajona deju kopu sadancošanās koncerts "Riti raiti, kamolīti, deju soļus ritinot!". Spēlēs "Trīs runči".
Atpūtas pasākumi
Gulbenes bibliotēkā 24. februārī pulksten 14.00 būs tikšanās ar novadnieku - politologu Ati Lejiņu.
25.februārī pulksten 14.00 Gulbenē - Nacionālo bruņoto spēku diena.
22.februārī pulksten 22.00 Alūksnes rajona Sofikalna tautas namā - atpūtas vakars "Pēc Valentīna dienas". Spēlēs ansamblis "Rakari". Var līdzi ņemt "groziņus".
22.februārī pulksten 22.00 Alūksnes rajona Zeltiņu tautas namā ballē spēlēs grupa "Brālīši" no Madonas.
Karnevāls
1.martā pulksten 22.00 Alūksnes rajona Ziemeru tautas namā - Meteņu masku balle. Spēlēs Zigmārs un Andris.
Izrāde
22.februārī pulksten 20.00 Alūksnes rajona Zeltiņu tautas namā pasakainā mīlestībā Zeltiņu drāmas kolektīvs izrādīs J.Švarca lugu "Pelnrušķīte".
Sports
22.februārī pulksten 13.00 notiks Alūksnes rajona Trapenes pagasta Ziemas sporta spēles lieliem un maziem.
Balles
22.februārī pulksten 22.00 Gulbenes rajona Kalnienas klubā dziedās un spēlēs Dainis Porgants un duets "Sandra", Andris Roga un grupa "Draugi".
n 22.februārī pulksten 22.00 Gulbenes rajona Druvienas kultūras namā Valentīndienas pēcspēle kopā ar grupu "Forte" un DJ Normundu no Rēzeknes.
n 22.februārī pulksten 21.00 Jaungulbenes tautas namā - balle. Spēlēs "Anima".
Diskotēkas
24.februārī pulksten 23.00 Gulbenes rajona Lizuma kultūras namā - diskotēka "Kosmoss".
Atcelts Gulbenes kultūras centrā 22. februārī pulksten 22.00 ieplānotais Meteņdienas karnevāls, jo grupa "Los Amigos" tehnisku iemeslu dēļ nevar ierasties. Karnevāla vietā pulksten 22.00 būs diskotēka, kurā spēlēs DJ Kočis.
22.februārī pulksten 22.00 Alūksnes rajona Trapenes tautas namā - diskotēka. Spēlēs DJ Amūrs.
22.februārī pulksten 22.00 Alūksnes rajona Liepnas tautas namā - diskotēka "Fanny club".
Šovi
22.februārī pulksten 19.00 Alūksnē, Tempļakalnā, - snovborda šovs "Big Air". No pulksten 19.15 līdz 20.15 kvalifikācijas braucieni, bet no pulksten 20.15 līdz 20.45 fināls. Apbalvošana - pulksten 21.20. Pasākumu vadīs Ufo un Aldis Kalniņš. Pulksten 22.00 Alūksnes tautas namā spēlēs grupa "Avārijas brigāde". Starplaikos - diskotēka.
28.februārī pulksten 21.00 Alūksnes spēļu zālē "Klondaika" - "Klondi bar show". Būs momentloterija, "Black Jack" turnīrs. Balvas no "Jack Daniel’s" un "Klondaika".
Kino
Alūksnē, kinoteātrī "Liesma":
*22. un 23. februārī pulksten 16.00 un 18.00 - divdesmitā filma ar Džeimsa Bonda piedzīvojumiem - trilleris "Mirsti citu dienu".
*24. un 26. februārī pulksten 19.00 un 21.00 - Bosnijas kara drāma "Neitrālā josla".
Izstādes
Alūksnes Novadpētniecības un mākslas muzejā:
*līdz 1.martam - izstāde "Vaska figūras" (SIA "Lienama" kolekcija, Rīga);
*līdz 30.septembrim - ekspozīcija "Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljonam - 10";
*līdz 15. aprīlim - pulksteņu izstāde;
*līdz 15.maijam - izstāde "Mākslas mantojums". Gleznotājam novadniekam Jānim Selgam - 90;
*līdz 29.martam - Māra Salmiņa gleznu izstāde.
Patstāvīgās ekspozīcijas
*Alūksnietis viduslaikos.
*Stāsts par Leo Kokli.
*Mehāniskās mūzikas instrumentu kolekcija (īpašnieks P.Zālītis).
*Bijušais skulptūras dārzs (muzeja tēlniecības kolekcija).
Gulbenes kultūras centrā var apskatīt vispārizglītojošo skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās mākslas izstādi - veltījumu savai pilsētai.
25.februārī no pulksten 14.00 atvērta TLMS "Sagša" izstāde "Šīs raibās lupatiņas...".
Gulbenes bērnu bibliotēkā aplūkojama bijušo un tagadējo bērnu bibliotēkas lasītāju zīmējumu izstāde "Vai pazīsti savu bērnu dienu zīmējumu?". Tajā izkārtoti vairāk nekā 100 zīmējumi, kas tapuši 20 gadu garumā. Bibliotēkas otrajā stāvā izvietotā izstāde iepazīstina ar literātu kluba "Autogrāfs" un "Rondo" darbību, bet trešajā stāvā iespējams iepazīties ar materiāliem par Gulbenes vēsturi.
Gulbenes Vēstures un mākslas muzejā:
*22. februārī pulksten 11.00 atklās izstādi "Gulbene fotogrāfa O.Priedīša skatījumā".
* patstāvīgā ekspozīcija "Gulbenes vēsture";
* Gulbenes mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde;
* izstāde "Latvijas basketbola vēsture".
Gulbenes rajona padomes vestibilā (2.stāvā) - Ata Bambāna gleznu izstāde.
Gulbenes rajona Lejasciema pagasta bibliotēkā līdz 28.februārim skatāma izstāde "Lejasciema pilsētai - 75".
Gulbenes rajona Druvienas muzejs "Vecā skola". Darba laiks: trešdienās, ceturtdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās – no pulksten 10.00 līdz 15.00. Pastāvīgā ekspozīcija – novadnieki brāļi Straumes, brāļi Egles, J.Poruks, Vidzemes novada darbarīki, vecā klase, vecā guļamistaba, lādīšu kambaris.
Latvijas Dabas muzejā:
*līdz 30. martam izstāde "Eksotiskie kukaiņi un zirnekļi" (prusaki, dievlūdzēji, zarkukaiņi, circeņi un citi eksotiskie kukaiņi un zirnekļi, kurus piedāvā Eksotisko dzīvnieku klubs "Lero");
*14. un 28. martā pulksten 15.00 - tematisko nodarbību cikls ikvienam interesentam par dabas dziedinošā spēka izmantošanas iespējām "Dabas dziednīca" (lektors: Igors Kudrjavcevs).
Sīkāka informācija pa telefonu 7226078 vai internetā (www.dabasmuzejs.gov.lv).

Citu datumu laikraksti

 • Zog un uzvedas huligāniski

  Vīrietis no Alūksnes informēja Alūksnes rajona Policijas pārvaldi, ka naktī no 14. uz 15.februāri caur logu ir iekļūts SIA "Dions" telpās, kur...

 • Autovadītāji brauc pārdroši

  Alūksnes rajona policijas pārvaldes ceļu policisti brīdina automašīnu vadītājus nepārsniegt ātrumu.Alūksnes rajona policijas pārvaldes ceļu policisti...

 • Vairāk avāriju – ielu krustojumos

  No 1.līdz 18.februārim Alūksnes rajonā bijuši 20 ceļu satiksmes negadījumi. 12 avārijas izraisītas Alūksnes pilsētā, un puse no tām – ielu...

 • Aicina pretendēt uz subsīdijām

  Turpinājums. 3) veic 1. un 2.punktā minētās produkcijas pirmās pakāpes apstrādi.Sākums 11.februāra laikrakstā 3) veic 1. un 2.punktā minētās...

 • Cik maksās malka?

  - Cik pēc iestāšanās Eiropas Savienībā maksās kubikmetrs malkas? Latvijas iestāšanās ES tiešā veidā neietekmēs malkas cenas tirgū.- Cik pēc...

 • Ūdeni no krāna varēs dzert droši

  - Cik ilgā laikā lauku rajonos būs ES standartiem atbilstoša dzeramā ūdens kvalitāte?- Cik ilgā laikā lauku rajonos būs ES standartiem atbilstoša...

 • Dabas kļūda

  Nupat vēl pirms dažām dienām dzīve Artim likās tik vienkārša un labi nokārtota.Nupat vēl pirms dažām dienām dzīve Artim likās tik vienkārša un labi...

 • Par vai pret?

  Es tāpat kā vairums cilvēku, protams, negribu karu. Negribu, lai karā iesaistītos mēs, lai karotu citi. Tas ir cilvēcīgi, un tādas izjūtas visticamāk...

 • Var patikt vai nepatikt, bet otru tādu nav

  Šo mākslinieku talanta dzirksts katra par sevi Latvijā ir oriģināla, tomēr neatkārtojams ir tieši viņu tandēms, kad publikas priekšā divi Māri stājas...