Piedāvā ciltskoka veidošanas programmu

SIA “GBVJ” partnerattiecības ar SIA “MA -1 datori” ļauj piedāvāt plašu datoru un programmu klāstu veikalos Alūksnē, Gulbenē un Balvos. Nesen iegūtas ekskluzīvas tiesības izplatīt ģenealoģijas programmatūru “WinFamily”.

SIA "GBVJ" partnerattiecības ar SIA "MA -1 datori" ļauj piedāvāt plašu datoru un programmu klāstu veikalos Alūksnē, Gulbenē un Balvos. Nesen iegūtas ekskluzīvas tiesības izplatīt ģenealoģijas programmatūru "WinFamily", kas paredzēta ciltskoka veidošanai.
"Iegādājoties datoru ar legālām programmām, pircējiem piedāvājam četras pamatprogrammas. Tās var papildināt ar 12 dažādām programmām, starp kurām ir arī "WinFamily"," informē SIA "GBVJ" rīkotājdirektors Valdis Zadumins.
Programmu var izmantot katrs, kas vēlas sakārtot informāciju par radniecības saitēm, kā arī veikt dažādas vizuālās ciltskoka izdrukas. Pagaidām programma ir tikai angļu valodā, bet paredzēts to tulkot arī latviešu valodā. Potenciālo pircēju aptauja liecina, ka par šādu programmu interese ir daudziem. Vecāki būtu priecīgi, ja bērni laiku pie datora izmantotu ciltskoka veidošanai, nevis vardarbīgām datorspēlēm.

Citu datumu laikraksti