Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedāvā dažādus kultūras pasākumus

O.Vācieša jubileja. 29.novembrī pulksten 15.00 Alūksnes rajona Trapenes kultūras namā - O. Vācieša atceres pasākumi.

O.Vācieša jubileja
- 29.novembrī pulksten 15.00 Alūksnes rajona Trapenes kultūras namā - O. Vācieša atceres pasākumi:
* interneta mājas lapas "Es mīlu garu lapegļainu gatvi" (O.Vācietis) prezentācija;
* bukleta "Trapene - Ojāra Vācieša zeme" prezentācija;
* Gundegas Repšes grāmatas par O.Vācieti atvēršanas svētki.
Koncerti
- 22.novembrī pulksten 18.00 Gulbenes rajona Litenes tautas namā - Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestra koncerts. Piedalīsies Litenes tautas nama sporta deju pāri.
- 29.novembrī pulksten 22.00 Gulbenes rajona Tirzas kultūras namā - koncertēs Arvis Rekets. Spēlēs DJ Maks no "Liepceliņa" (balle, diskotēka). Ieeja - 2 Ls, pēc 23.00 - 3 Ls.
- 29.novembrī pulksten 16.00 Gulbenes mūzikas skolā - mūzikas skolas 45.gadu jubilejas pasākumam veltīts pūšamo instrumentu nodaļas audzēkņu koncerts.
- 6.decembrī pulksten 19.00 Gulbenes rajona Lejasciema kultūras namā - koncerts "Juris Kulakovs un 3 tenori" (Nauris Puntulis, Miervaldis Jenčs, Guntars Ruņģis).Biļešu iepriekšpārdošana kultūras namā no 24.novembra: darbdienās - no 10.00 līdz 12.00 un no 15.00 līdz 17.00. Biļetes cena iepriekšpārdošanā - 2 Ls, bērniem līdz 15 gadiem - 1,50 Ls, koncerta dienā - 2,50 Ls.
- 7.decembrī pulksten 18.00 Alūksnes rajona Apes tautas namā - koncerts "Jautri brīži kopā ar Circeni un žurku Kornēliju".
Kino
- Alūksnes kinoteātrī "Liesma":
* 23. novembrī pulksten 16.00 un 18.00, 24., 26. un 27. novembrī pulksten 19.00 un 21.00 - jauniešu komēdija "Saldie septiņpadsmit".
Diskotēkas
- 22.novembrī pulksten 22.00 Alūksnes rajona Jaunannas tautas namā - grupa "Device" un Rēzeknes radio "Latgalei"
DJ Normunda diskotēka.
22.novembrī no pulksten 22.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" -diskodejas dažādām gaumēm un paaudzēm. Spēlēs DJ Juris.
Atpūtas pasākumi
- 22.novembrī Alūksnes rajona Alūksnes rajona Gaujienas tautas namā: * pulksten 19.00 svētku koncerts "Latvijai 85". Godinās konkursa "Gaujienas sakoptākā sēta" laureātus. Koncertu sniegs Gaujienas tautas nama pašdarbnieki un deju kopa "Jukums"; * pulksten 22.00 uz balli aicina S.Kasparsone un Ē.Gruzniņš.
- 22.novembrī pulksten 22.00 Alūksnē, atpūtas klubā "Klondaika"- deju vakars. Par jautrību gādās un muzicēs "vecais", labais "Vidzemes blēdis".
- 22.novembrī no pulksten 21.00 Alūksnē, kafejnīcā "Ābols" -mūzikas vakars.
- 29. novembrī Alūksnes rajona Malienas tautas namā - pasākums " Cik skaistas mūsu sētas":
* pulksten 20.00 - pašdarbnieku koncerts; * pulksten 22.00 - balle kopā ar grupu "Rolise" (Gulbene).
15.novembra pasākums pārcelts uz 29. novembri.
Lekcija
- 28.novembrī no pulksten 8.30-10.30 Alūksnes rajona Veclaicenes pamatskolā - lekcijas "Domātājs, jutējs, darītājs" un "Principi, kas noderīgi personīgajā dzīvē un darbā". Lektore ārste Inese Baltpurviņa.
Sporta pasākumi
- 22. - 23.novembrī - LJBL sabraukums basketbolā D1, D2 gr. - Gulbenē.
- 25.novembrī pulksten 18.30 Rīgā "ASK/Buki - Gulbene" spēlēs ar BK "Barons" un 28.novembrī pulksten 18.30 Gulbenē - ar BK "Klondaika".
Izstādes
- Alūksnes Novadpētniecības un mākslas muzejā:
* līdz 2004.gada janvārim - izstāde veltīta šaursliežu dzelzceļa līnijas Gulbene - Alūksne 100 gadu jubilejai un izglītojoša viktorīna "Ko es zinu par bānīti?".
*Tautas lietišķās mākslas studijas "Rītausma"darbu izstāde "Pūrs". Taigas Podegrades personālizstāde.
Pastāvīgās ekspozīcijas:
* Marienburgas cietoksnis, * Stāsts par Leo Kokli, * Mehāniskās mūzikas instrumentu kolekcija (īpašnieks P.Zālītis), * Bijušais skulptūras dārzs (muzeja tēlniecības kolekcija).
- 22.novembrī no pulksten 11.00 - 17.00 Gulbenes kultūras centrā - kaķu izstāde un kaķu cirks.
- Gulbenes Vēstures un mākslas muzejā (darba laiks darbdienās - no pulksten 10.00 līdz 16.00, sestdienās - no pulksten 10.00 līdz 13.00): * izstāde "Bānītis" - līdz 2003.gada beigām; * pastāvīgā ekspozīcija "Gulbenes vēsture"; * izstāde "Apbalvojumi latvietim. 19.gadsimta vidus - 21.gadsimts" (materiāli no Latvijas Kara muzeja krājumiem). * Pēc arheoloģiskajiem paraugiem darinātās rotas (TS "Kalvis", Rīga) un lupatu segas (TLMS "Sagša").
- Olimpiskajā "Skonto" hallē 22. un 23. novembrī notiks 4. starptautiskā izstāde "Zooekspo 2003".

Citu datumu laikraksti

 • Laurencenes iela nav privātīpašuma teritorija

  Laikraksta "Alūksnes Ziņas" birojā vērsās mūsu lasītājs ar jautājumu, vai starp divām daudzdzīvokļu mājām Alūksnē, Laurencenes ielā, ir iespējams...

 • Ikviens dzīvnieks prasa gan mīlestību, gan rūpes

  Katrs kārtīgs suņu un kaķu īpašnieks regulāri gādā par mīluļu labklājību. Ikdienas gādība par mazajiem draugiem izpaužas rūpēs par tiem.Katrs kārtīgs...

 • Uzzini, kas ir granžs

  Šonedēļ žurnālā "Ieva": saruna ar "Rīgas Laika" redaktoru Uldi Tīroni, kurš apgalvo, ka šī ir pēdējā intervija sieviešu žurnālam.Šonedēļ žurnālā...

 • Piedāvā dažādus kultūras pasākumus

  Svētku pasākumi. 15.novembrī pulksten 19.00 Gulbenes rajona Beļavas tautas namā - svinīgs svētku pasākums: konkursa "Sakoptākā sēta Beļavas pagastā...

 • Atmiņas par Ziemeļvāciju atdzīvojas

  Kad dienas kļuvušas īsākas, bet tumšie vakari garāki, rokas neviļus sniedzas pēc fotoattēliem un atklātnēm plauktos.Kad dienas kļuvušas īsākas, bet...

 • Atklāj lupatu segu izstādi

  Alūksnes Novadpētniecības un mākslas muzejā vakar atklāja izstādi "Pūrs", kurā apskatāmi Tautas lietišķās mākslas studijas "Rītausma" darbi un Taigas...

 • Seksuālā orientācija ir sabiedrības esence

  Lielu rezonansi pasaulē un arī Latvijā izraisījusi ASV anglikāņu baznīcas rīcība, ieceļot bīskapa kārtā homoseksuāli orientētu garīdznieku. Līdz šim...

 • Par akcīzes nodokļa atmaksu

  Ja lauksaimnieciskās produkcijas ražotājs vēl nav paspējis reģistrēties Valsts ieņēmumu dienesta Vidzemes reģionālajā iestādē Alūksnes nodaļā kā...

 • Mēnesī vidēji apkalpo 27 autobusu maršrutus

  Alūksnes rajonā regulāro pasažieru pārvadājumu maršrutu dotēšanai SIA "TU Vidlatauto" 2003.gada trešajā ceturksnī ir izmaksāti 33 304,05...