Piedāvā pasākumus dažādām gaumēm

Dziesmu svētki. 23. Vispārējo latviešu dziesmu svētku programma: 5. jūlijā Doma laukumā pulksten 12.00 - pūtēju orķestru diena (ieeja brīva).

Dziesmu svētki
23. Vispārējo latviešu dziesmu svētku programma:
* 5. jūlijā Doma laukumā pulksten 12.00 - pūtēju orķestru diena (ieeja brīva). No pulksten 12.00 līdz 22.30 - pūtēju orķestru dižkoncerts, (piedalās arī Gulbenes rajona pūtēji).
* Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā pulksten 11.00 - folkloras diena (biļetes - 1,25 Ls); Mežaparka estrādē no pulksten 19.00 līdz 23.00 - ģenerālmēģinājums noslēguma koncertam (ieeja - lats).
* Rīgas Latviešu biedrības namā pulksten 16.00 - vīru koru "Bel Choros" (Norvēģija) un "Dziesmu vainags" (Vācija) koncerts.
* 6. jūlijā pulksten 10.00 - svētku gājiens (Viesturdārzs - Ausekļa iela - Kronvalda bulvāris - Basteja bulvāris - Brīvības piemineklis).
* Pulksten 15.00 Doma laukumā -senioru koru (uzstāsies arī koris "Atbalss") un deju kolektīvu koncerts.
* Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā no pulksten 11.00 līdz 19.00 - tautas lietišķās un tēlotājmākslas izstāde.
- Mežaparka estrādē no pulksten 19.00 līdz 23.00 - noslēguma koncerts (sadziedāsies arī Gulbenes rajona kori).
Kino
Alūksnes kinoteātrī "Liesma" Līdz 23.jūlijam kinoteātris slēgts.
Piemiņas brīdis
7.jūlijā pulksten 19.00 Alūksnes rajona Ziemeru pagasta padome aicina uz piemiņas brīdi Ziemeru pagasta Prinduļu kaujas vietā. Pulksten 18.20 kursēs autobuss no Alūksnes autoostas un pēc pasākuma atpakaļ.
Koncerti
12. jūlijā pulksten22.00 Gulbenes rajona Druvienas kultūras namā - grupas "Fors" šovkoncerts un nakts dejas kopā ar DJ Work SHOW. Ieeja līdz 22.30 - 2Ls. Pēc 22.30 - 2.30Ls.
5.jūlijā pulksten 22.00 Alūksnes rajona Vidagas estrādē uzstāsies grupa "Tranzīts".
11.jūlijā pulksten 19.00 Apes estrādē ansambļa "Atspulgs" meitenes aicina uz koncertu "Ja apkārt ir draugi un dziesma". Piedalās Šomasu ģimene no Jērcēnu pagasta (Valkas rajons), Jānis Gudrinieks (Valka), Ģirts Pakalns (Smiltene), "Jauno talantu" konkursa dalībnieki, ansamblis "Atspulgs" (Ape). Pēc koncerta - diskotēka. Darbosies bufete. Lietus gadījumā koncerts - tautas namā.
Diskotēkas
5.jūlijā pulksten 23.00 Alūksnes rajona Mālupes salā - "Nakts neprāts" diskokompānija "Funny Club" piedāvā "Pop music [email protected] russian song" kopā ar DJ Divi. Konkursi, balvas.
11.jūlijā pulksten 23.00 Alūksnes Pilssalā - SIA "Riman audio" diskotēka.
Sporta pasākumi
6.jūlijā 10.00 volejbola laukumos pie Gulbenes rajona Lejasciema estrādes - pludmales volejbola sacensības 2.kārta (pieteikšanās no 9.30, komandā - 2 vīrieši un sieviete, dalības maksa - 3Ls komandai, informācija pa tel.6456549, Lāsma).
5.jūlijā pulksten 15.00 Alūksnes Pilssalas stadionā - Latvijas
2. līgas čempionāta spēle futbolā starp MBS - "Sakarnieks" (Malta).
Atpūtas pasākumi
7.jūlijā pulksten 15.00 Alūksnes tautas namā jaunieši tiek aicināti uz bundzinieku saietu.
12.jūlijā pulksten 14.00 Gulbenes rajona Jaungulbenes pilī notiks "Pils svētki". Programmā: radošās nometnes "Pils" izstāžu atklāšana; koncerts ar pašdarbības kolektīvu un viesmākslinieku piedalīšanos; bērnu zīmējumi uz asfalta; A.Brigaderes lugas "Čaukstenes" izrāde; diskotēka kopā ar dīdžeju Dzintaru; ekskursija pa pili.
Balle
5.jūlijā pulksten 22.00 Alūksnes rajona Bejas estrādē "Dainas" uz zaļumballi ielūdz grupa"Rakari". Starplaikos spēlēs DJ Jurka un Migla.
Izstādes
Gulbenes Vēstures un mākslas muzejā (darbalaiks: darbdienās - no pulksten 10.00 līdz 16.00, sestdienās - no 10.00 līdz 13.00):
* izstāde "Bānītis" - līdz 2003.gada beigām,
* medību trofeju izstāde,
* Martas Baumanes apgleznoto šķīvju izstāde.
Līdz 5.jūlijam Gulbenes Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma centra izstāžu zālē - Janas Igaviņas stikla pudeļu kolekcijas izstāde.
Alūksnes Novadpētniecības un mākslas muzejā:
* līdz 30.septembrim - ekspozīcija "Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljonam 10";
* līdz 23.augustam -izstāde "Kādi grāfi slēpjas pilī...";
* līdz 26. septembrim Alūksnes rajona muzeju izstāde "Atklātie noslēpumi";
* līdz 26. septembrim - izstāde "Muzeja krātuves stāsta..." (muzeja krājums);
* līdz 26.jūlijam - karikatūru izstāde "Ķinķēziņi" ( autore Gaļina Gruziņa, Balvi).
* līdz 23. augustam - izstāde "Novadniekam fotomāksliniekam Gunāram Bindem - 70".
* no 2. augusta līdz 26.novembrim - "Māksliniecei Zigrīdai Ilenānei - 45".
Pastāvīgās ekspozīcijas
* Alūksnietis viduslaikos.
* Stāsts par Leo Kokli.
* Mehāniskās mūzikas instrumentu kolekcija (īpašnieks P.Zālītis).
* Bijušais skulptūras dārzs (muzeja tēlniecības kolekcija).

Citu datumu laikraksti

 • Upe

  - Man jau nav kam zemi art un ecēt. - Vai kāds saimnieks padzina? - Dārta jau vēstkārīgi taujā.19. - Man jau nav kam zemi art un ecēt. - Vai kāds...

 • Arvien vairāk bērnu mācās katoliskās baznīcas skolās

  Pēdējā laikā novērojams skolēnu skaita pieaugums, kuri vēlētos mācīties katoļu skolās.Pēdējā laikā novērojams skolēnu skaita pieaugums, kuri vēlētos...

 • Eiropā no pensijām nodokļus atvelk vēl nežēlīgāk

  - Vai Eiropas Savienības dalībvalstīs no pensijām atvelk nodokļus?- Vai Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs no pensijām atvelk nodokļus? - Jā,...

 • Upe

  - Piedod, Dārt’, es tā negribēju! - Jānis teic un nodur skatienu, - nudie’ negribēju!17. - Piedod, Dārt’, es tā negribēju! - Jānis teic un nodur...

 • Akmens var pasargāt no ļaunas acs

  Akmeņi (dārgakmeņi, minerāli, pusdārgakmeņi, kristāli) pilda ne tikai talismanu funkciju, bet iedarbojas arī uz cilvēka veselību (piemēram, mazina...

 • Ja pēc svētkiem pāri palicis siers

  Laikā starp Jāņiem un Pēteriem, kad vēl no līksmās un lustīgās svinēšanas ir pāri palicis kāds siera ritulis, sevi un draugus var pacienāt ar...