Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piešķir līdzfinansējumu vienotu tūrisma norādņu izgatavošanai

Alūksnes rajona padomes oktobra sēdē nolēma piešķirt mērķdotācijas līdzekļus 2000 latu apmērā no Alūksnes rajona pašvaldību autoceļu (ielu) rezerves fonda, lai izveidotu vienotas Vidzemes tūrisma objektu norādes.

Alūksnes rajona padomes oktobra sēdē nolēma piešķirt mērķdotācijas līdzekļus 2000 latu apmērā no Alūksnes rajona pašvaldību autoceļu (ielu) rezerves fonda, lai izveidotu vienotas Vidzemes tūrisma objektu norādes.
Projektā "Vidzemes reģiona tūrisma attīstība - iespējas nākotnei" paredzētas vairākas aktivitātes. Izgatavot un izdot trīs dažādus tūrisma bukletus Vidzemes reģionam: "Pa Vidzemes sentēvu takām" (2000 eksemplāri 2600 latu apmērā), "Piedzīvojumi Vidzemē" (10 000 eksemplāri 13 000 latu apmērā) un "Nedēļas nogale Vidzemē" (30 000 eksemplāri 19 500 latu apmērā).
Tāpat ir paredzēts izveidot 312 vienotas Vidzemes tūrisma objektu norādņu zīmes 28 392 latu apmērā. Katrā no projektā iesaistītajiem rajoniem: Alūksnes, Cēsu, Gulbenes, Madonas un Valkas - paredzēts uzstādīt 63 zīmes.
Būs pieredzes apmaiņas brauciens uz Brandenburgas Lauku tūrisma asociāciju Vācijā. Tajā dosies viens cilvēks no katra rajona un viens pārstāvis no Vidzemes Tūrisma asociācijas un Vidzemes Attīstības aģentūras. Brauciena izmaksas - 3393 lati.
Vēl viena aktivitāte būs piedalīšanās divās starptautiskās izstādēs "Matka 2004" Helsinkos (Somija) un "Hamburg Reises 2004" Hamburgā (Vācija), kā arī mazāka mēroga izstādē "TourEst 2004" Tallinā (Igaunija). Tajās piedalīsies divi tūrisma speciālisti no pieciem rajoniem un Vidzemes Tūrisma asociācijas pārstāvis. To organizēšanas izdevumi būs 3922,75 lati.
Kopējais projekta budžets ir 98 186,4 lati, no tiem 77 090,9 lati ir PHARE finansējums, bet 21 105,5 lati - projekta līdzfinansējums. Alūksnes rajona padome projektā aicināta piedalīties ar 4023 latu līdzfinansējumu.
Pašvaldību vadītājus un tūrisma darbiniekus aicina precizēt informāciju par Alūksnes rajonā esošajiem objektiem, ko varētu iekļaut minētajos bukletos, un sniegt par tiem informāciju rajona padomē.

Citu datumu laikraksti

  • Vēsā rudens vakarā baudīsim karstu saldēdienu!

    Kamēr vēl augļos, ogās un dārzeņos vitamīnu ir papilnam, varam tos izmēģināt un nobaudīt dažādos ēdienos. Pagājušajā sestdienā piedāvājām pagatavot...

  • Nemeklē lielu laimi, bet atrod jaunas pārmaiņas

    Baltijas Tranzītu bankas Alūksnes filiāles direktore Ilze Merga ir kurzemniece, nāk no Kuldīgas. Pirmajā tikšanās reizē ar viņu nekas neliecina par...

  • Labas uzvedības ABC

    Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos.Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos. -...