Pieteikumi jāiesniedz lauksaimniecības konsultantiem

Ir noteikts datums, līdz kuram zemnieki var iesniegt pieteikumus valsts nacionālo subsīdiju un Eiropas tiešo maksājumu saņemšanai.

Ir noteikts datums, līdz kuram zemnieki var iesniegt pieteikumus valsts nacionālo subsīdiju un Eiropas tiešo maksājumu saņemšanai.
"Līdz 8.jūlijam (ieskaitot) jāiesniedz pieteikumi par pārraudzībā esošām govīm ganāmpulkā uz 16.jūniju (ieskaitot)," stāsta Alūksnes Lauksaimniecības konsultāciju biroja lopkopības speciāliste Anita Rozenberga.
Līdz 15.jūlijam jāiesniedz pieteikumi par 2004.gadā realizēto piena tonnu saskaņā ar esošo kvotu un par nokautiem vai eksportētiem liellopiem 2005.gadā. Līdz 15.jūlijam jāiesniedz arī pieteikumi par ganāmpulkā esošām zīdītājgovīm un telēm. Iesniegumi par ganāmpulkā esošām un reģistrētām vismaz desmit aitu mātēm jāiesniedz līdz 1.augustam.
Visi iesniegumi ir jāiesniedz Lauku atbalsta dienestā, bet pieteikumu veidlapas var saņemt pagastos pie lauksaimniecības konsultantiem un aizpildīt. Konsultanti tās nodos dienestam. "Dodoties pie konsultantiem, obligāti līdzi jāņem Lauku atbalsta dienesta klienta reģistrācijas numurs un ganāmpulka reģistrācijas numurs," atgādina A.Rozenberga.

Citu datumu laikraksti

  • Ģimenes autobuss brauc kalnup

    Jaunlaicenietis Ainārs Raudiņš lepojas, ka viņam ir liela ģimene. Četru brāļu un māsas ģimenes ar bērniem un vecvecākiem aizņemtu jaunā autobusa...

  • Nometnei ir trīs finansējuma avoti

    Alūksnes Sociālās palīdzības centrs jūlijā organizēs nometni maznodrošināto ģimeņu bērniem.Alūksnes Sociālās palīdzības centrs jūlijā organizēs...

  • Dejotājiem ir sākušies svētku kopmēģinājumi

    Vakar līdz pulksten 21.00 Alūksnes rajona 400 dejotāji ieradās Rīgā, Teikas rajona vidusskolā.Vakar līdz pulksten 21.00 Alūksnes rajona 400 dejotāji...