Pieturās parādās grafīti

Šogad pirmajā pusgadā pārgalvīgi autobraucēji, zagļi un huligāni valsts autoceļu aprīkojumam nodarījuši zaudējumus 135 000 latu apmērā, tas ir par 23 000 latu mazāk nekā pērn šajā pašā laika periodā.

Šogad pirmajā pusgadā pārgalvīgi autobraucēji, zagļi un huligāni valsts autoceļu aprīkojumam nodarījuši zaudējumus 135 000 latu apmērā, tas ir par 23 000 latu mazāk nekā pērn šajā pašā laika periodā.
Latvijas Autoceļu direkcijas apkopotā informācija vēsta, ka vislielāko postu šogad nodarījuši ceļa zīmju zagļi un demolētāji.
Alūksnes rajonā aktuāla problēma - grafīti autobusa pieturās. "Šogad ir bijis daudz šādu gadījumu. Tie reģistrēti Apē, Alsviķu pagastā, arī Ilzenē," laikrakstam stāsta Latvijas Autoceļu direkcijas Vidzemes reģiona Alūksnes rajona nodaļas priekšnieks Māris Salmiņš. Viņš bilst, ka laukos huligānus izdodas arī noķert, jo bieži vien vietējie iedzīvotāji ir redzējuši, kas to dara.
Apkopotā statistika liecina, ka vismazākie postījumi ceļu aprīkojumam nodarīti Alūksnes rajonā. "Acīmredzot citur to ir vēl vairāk. Arī Alūksnē vairākas vietās bijušas salauztas ceļa zīmes, zādzības nav bijušas. Demolēšanas gadījumu ir daudz," apgalvo M.Salmiņš. Viņš uzskata, ka tur vainojama audzināšana ģimenē. "Apzīmētās pieturvietas ir vissāpīgākā aktualitāte," secina viņš.
Kopumā Latvijā šogad nozagtas 1324 ceļa zīmes, kas radījušas zaudējumus 59 000 latu apmērā, bet 31 000 latu zaudējumi fiksēti 2250 nozagto signālstabiņu dēļ.

Citu datumu laikraksti

  • Eiropas kampaņas “Būvē droši!” pasākumi turpinās

    Kampaņu organizē Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra sadarbībā ar Eiropas Savienības dalībvalstīm un kandidātvalstīm, kā arī ES...

  • Nekas nav līdz galam izlemts

    Latvijas politiķi izvairās pieņemt konkrētus lēmumus. Mūsdienu politika balstās uz politiskās sadzīvošanas stratēģijām, nevis konsekventiem...

  • Vai pensionāram aizdod naudu?

    Vai Alūksnē ir tāda banka vai iestāde, kas pensionāram var aizdot 100 latu operācijai?Vai Alūksnē ir tāda banka vai iestāde, kas pensionāram var...