Pilsētā autobusu kustības saraksti būs

“Alūksnes Ziņās” ir vērsušies vairāki lasītāji un izteikuši priekšlikumu, ka Alūksnes autopieturās, kas atrodas pilsētas teritorijā, vajadzētu izvietot ne tikai pilsētas karti un reklāmas, bet arī autobusu kustības sarakstus.

"Alūksnes Ziņās" ir vērsušies vairāki lasītāji un izteikuši priekšlikumu, ka Alūksnes autopieturās, kas atrodas pilsētas teritorijā, vajadzētu izvietot ne tikai pilsētas karti un reklāmas, bet arī autobusu kustības sarakstus.
Sazinoties ar Alūksnes pilsētas domes pilsētvides plānotāju Antru Lielmani, laikraksts noskaidroja, ka šāgada pavasarī pie visām pilsētas autopieturām tiks izlikta arī šāda informācija.
"Pašlaik strādājam, lai informāciju ar autobusu kustības sarakstiem varētu izvietot pie visām 57 mazajām un trīs lielajām pilsētas teritorijā esošajām autopieturām. Tas pilsētas iedzīvotājiem patiesi ir vajadzīgs, lai viņi zinātu autobusu atiešanas laiku un galapunktu, lai būtu ērtāk pārvietoties. Pašlaik rit sarunas ar uzņēmumu "Vidlatauto", kā vislabāk to būtu nodrošināt," stāsta A.Lielmane.
Plānots, ka turpmāk autopieturās būs gan pilsētas karte, kas jau ir līdz šim, gan arī jaunā informācija par autobusu kustību. Uzņēmēji, kas vēlēsies, tāpat kā līdz šim varēs izvietot brīvajos laukumos savas reklāmas.
"Pašlaik pilsētā autopieturās ir skatāmas veikala "Saulīte" reklāmas. Iespējams, ka, beidzoties iznomātajam laikam, uzņēmums reklāmas atkārtoti neizvietos, tādēļ laukumi atbrīvosies citiem interesentiem," saka A.Lielmane. Viņa atzīst, ka ir pasūtīti daži jumti, kas janvāra vētrā pieturām tika norauti. Tos drīzumā atjaunos.

Citu datumu laikraksti

  • Plāno atcelt ienākumu nodokļa maksāšanu

    Paredzams, ka meža īpašniekiem vairs nebūs jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis par to īpašumā esošā meža pārdošanu izciršanai un darījumiem ar tajā...

  • Mācības pielāgos reālās dzīves prasībām

    Nākamajā mācību gadā būs izmaiņas pamatizglītības mācību saturā.Nākamajā mācību gadā būs izmaiņas pamatizglītības mācību saturā. Notiks pārmaiņas...

  • Nedēļas nogalē kļūs aukstāks

    Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūra sola, ka nedēļas nogalē kļūs aukstāks. Gaisa temperatūra sestdienas un svētdienas naktī būs no...