Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētā strādās vēl viens sporta deju treneris

Alūksnes tautas namā 6.janvārī aicināti visi interesenti, kas vēlas mācīties sporta dejas. Nodarbību treneris būs rīdzinieks Andris Brasovs.

Alūksnes tautas namā 6.janvārī aicināti visi interesenti, kas vēlas mācīties sporta dejas. Nodarbību treneris būs rīdzinieks Andris Brasovs.
A.Brasovs ir iecerējis mācīt sporta dejas bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem iesācēju līmenī un augstu klašu dejotāju līmenī. Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona karavīriem deju nodarbības būs bez maksas.
Sporta deju treneris A.Brasovs ir no 1980.gada. Lielākoties viņš ir strādājis Rīgā un Ķekavā. "Pamest dzīvi Rīgā nolēmu jau pirms pieciem gadiem. Savulaik mani aicināja kļūt par sporta deju pedagogu Latgalē, bet, manuprāt, šajā ziņā tur jau ir izveidojies spēcīgs novads. Tā kā dzīvesvietu pašlaik esmu atradis Alūksnes rajonā, tad te arī vēlos mācīt sporta dejas," stāsta A.Brasovs.
Viņš ir izveidojis sporta deju kolektīvus pagastos, piemēram, Gulbenes rajona Litenē. Neilgu laiku mācījis sporta dejas Strautiņos. "Bieži vien pagastu tautas namos nav apsildītas telpas, ir slikts grīdas segums, kas nav piemērots sporta dejām, kā arī trūka interesentu. Strādāt Alūksnes rajona lielākajā pilsētā būs citādāk," spriež A.Brasovs.
"Es vēlētos izveidot sporta deju centru. Šāds nodoms man ir jau sen, tādēļ Latvijā meklēju vietu, kur ieceri īstenot. Kādēļ gan arī Alūksnes rajonā nevarētu būt izcili dejotāji? Galvenais, nepieciešama pašu iedzīvotāju ieinteresētība un motivācija. Es zinu, ka Alūksnē ir sporta deju skolotāji, tomēr par viņu audzēkņu lieliem panākumiem neesmu dzirdējis. Katram cilvēkam ir tiesības brīvi konkurēt, kā viņš to spēj. Es negrasos traucēt kādam citam," apgalvo A.Brasovs.
Viņš nenoliedz, ka arī pieaugušie ar laiku var gūt labus panākumus sporta dejās, lai arī nav tās apguvuši kopš agras bērnības. "Cik man zināms, līdz šim Alūksnē pieaugušajiem un senioriem nav bijusi iespēja mācīties sporta dejas. Savulaik esmu vadījis sporta deju nodarbības senioriem. Es pat varētu garantēt, ka Alūksnē dejotāji savās vecuma grupās trīs gadu laikā pie manis varētu sasniegt tādu līmeni, kā Rīgas dejotāji," sola A.Brasovs.
"Lai cilvēks skaisti dejotu, viņam jābūt arī iekšēji skaistam. Dejošana ir arī atpūta un attīrīšanās. Skaisti dejo tie, kas to ir pelnījuši. Protams, lai skaisti dejotu, ir vajadzīgs labs treneris, treniņu vieta, labs partneris un vecāku atbalsts. Svarīgi, kāda ir bijusi cilvēka attieksme un motivācija dejot. Katram sporta deju dejotājam ir jārēķinās ar noteiktiem finansiāliem izdevumiem. Piemēram, iesācēju līmeņa dejotāji var uzstāties ērtās ikdienas drēbēs, bet augstāku klašu dejotājiem vajag speciālus deju tērpus. Tāpat vajadzīgi labi apavi, ja vēlamies skaisti dejot," norāda A.Brasovs.
Uzņemšana A.Brasova sporta deju nodarbībām būs 6.janvārī pulksten 17.00, bet pieaugušajiem - pulksten 19.00 Alūksnes tautas namā.

Citu datumu laikraksti

 • Pirms svētkiem augstskolā paplašina telpas

  Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas Alūksnes studiju centram ir paplašinātas telpas, izveidojot lielāku biblitēku.Rīgas Pedagoģijas...

 • Aicina apvienoties bronhiālās astmas slimniekus

  Latvijas Astmas un alerģijas biedrība izteikusi priekšlikumu tās nodaļu veidot arī Alūksnē. Latvijā biedrība darbojas jau trīspadsmit gadus un tai ir...

 • Vanadzēni svinēs svētkus

  “Daugavas Vanagi Latvijā” Alūksnes nodaļa Alūksnes tautas namā 28.decembrī pulksten 10.00 vanadzēniem rīko svētku pasākumu."Daugavas Vanagi Latvijā"...

 • Velk bluķi un dedzina grēkus

  Mālupes pagastā kultūras darbinieki ceturtdien organizēja nebijušu pasākumu - bluķa vilkšanu pa pagasta iestādēm, lai aizdzītu visus ļaunos...

 • Skatlogus rotā savam un klientu priekam

  Iestājoties krēslai, pilsētas ielās iedegas laternas, arī veikalu skatlogos sāk mirdzēt sveču liesmiņas un daudzkrāsainas lampiņas.Iestājoties...

 • Iepazīst mazpulka radošo darbu

  Ziemeru 29.mazpulka dalībnieku projekti guvuši atzinību ne tikai Alūksnes rajonā, bet ir pazīstami arī valstī. Ar viņu veikumu pamatskolā un pagastā...