Pilsētai svētkos

Mūsu skaistā miera osta Alūksne atkal svin svētkus, pulcējot alūksniešus un novadniekus, ļaujot piedzīvot priecīgu atkalredzēšanos. Un mēs, alūksnieši, izslienamies lepnumā par savu skaisto, sakopto pilsētu, uzņemot viesus.
Šodien, lasītāj, pie tevis jau trešo gadu ceļo “Alūksnes Ziņu” īpašais numurs – par četrām lapām biezāks un ar īpašu pielikumu “Alūksnes pilsētai svētkos”. Svētku numura saturā esam centušies palūkoties uz Alūksni gan caur priecīgiem notikumiem, gan arī aktualizēt problēmas, rosināt uz pārdomām un arī uzslavēt.
Alūksnes pilsētas svētki redakcijas komandai vienmēr ir ļoti darbīgi – gan tādēļ, ka jāsteidz fiksēt un atspoguļot svētku norises, gan tādēļ, ka desmito gadu pilsētas svētkos svinam jubileju: pirms 10 gadiem šajos svētkos atklājām “Alūksnes Ziņu” portālu “www.aluksniesiem.lv”. To ik dienu apmeklē alūksnieši, Latvijas iedzīvotāji, ārvalstīs dzīvojošie novadnieki (kopā 54 procenti vīriešu un 46 - sieviešu). Pēc “Google Analytics” datiem no 2017.gada jūnija līdz šā gada jūnijam portāla viena lietotāja pieslēguma vidējais laiks ir 9,2 minūtes, lapu skatījumi pārsniedz 3,5 miljonus, bet unikālie lietotāji ir 217 851. Tā ir liela un noturīga auditorija, ko novērtē arī reklāmdevēji. Mums ir prieks, ka šogad, salīdzinot ar 2017.gada pirmo pusgadu, palielinājušies portāla reklāmas ieņēmumi.
Lai svētku priekā dalītos ar sabiedrību, pirms trim gadiem iedibinājām tradīciju: portāla dzimšanas dienā pasniegt sabiedrības balvu “Gada alūksnietis”, kurai pretendentus iesakāt jūs, lasītāji, un arī to, kurš balvu saņems, nosakāt jūs ar savu balsojumu. Tādējādi visi kopā pasakām kādam darbīgam alūksnietim sirsnīgu paldies! Šogad balva ieguls alūksniešu Ilzes un Sandora Līviņu rokās – sarunu ar viņiem varat lasīt šajā laikraksta numurā, kā arī labos vārdus par visiem pārējiem balvas pretendentiem.
Alūksne ir skaista visos gadalaikos. Mīlēsim un saudzēsim savu brīnišķīgo un sakopto pilsētu, rūpēsimies katrs par to, lai tā kļūtu vēl skaistāka! Lai arī vēl citi uzņēmēji izvēlētos atvērt šeit savas ražotnes, radot jaunas darbavietas, lai šeit dzīvotu ģimenes ar bērniem, kuru vecākiem būtu darbs un kuru bērnu čalas piepildītu novada skolas! Tad līdzcilvēki būs priecīgi un laimīgi, un – kur prieks mīt, tur tas arī vairojas.

Citu datumu laikraksti

 • Ērmaņu muižā būs Etnonakts

  Svinot Latvijas simtgadi un laikā, kad palikušas simts dienas līdz valsts dzimšanas dienai,  11.augustā daudzviet Latvijā notiks Latvijas simtgades...

 • Lustēs sešās Latvijas simtgades zaļumballēs

  Svinot Latvijas simtgadi un laikā, kad palikušas simts dienas līdz valsts dzimšanas dienai,  11.augustā daudzviet Latvijā notiks Latvijas simtgades...

 • Stiprie Ilzenē izaicina paši sevi 6

  Stiprie Ilzenē izaicina paši sevi

  Apvidus šķēršļu pārvarēšanas sacensības “Stipro skrējiens Ilzenē. Melnupes kauss” jau ir kļuvušas par tradīciju, kas noris astoto gadu un piesaista...