Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētas vizītkarte ir modernas tualetes

Gribu parunāt par tīrību un kārtību Alūksnes pilsētā. Uzskatu, ka katras pilsētas vizītkarte iebraucējiem un tūristiem ir labas, modernas tualetes.

Gribu parunāt par tīrību un kārtību Alūksnes pilsētā. Uzskatu, ka katras pilsētas vizītkarte iebraucējiem un tūristiem ir labas, modernas tualetes.
Dzīvojot Alūksnē jau astoņus gadus, esmu piedzīvojusi trīs domes priekšsēdētājus, bet līdz šim neviens nav parūpējies par kārtīgas tualetes uzbūvēšanu. Visi trīs domes priekšsēdētāji divas trīs reizes gadā ceļo uz ārzemēm pieredzes apmaiņā, bet Alūksne neko no tā nav ieguvusi, kāda bija deviņdesmito gadu sākumā, tāda ir.
Pie baznīcas ir veca tualete, vajadzētu savest to kārtībā, lai cilvēki tajā var ieiet. Pie autoostas arī vietas diezgan, tur pašā centrā varētu uzbūvēt tualeti. Projekts nemaz nebūtu jāpasūta Nīderlandē, to varētu izdarīt tepat Latvijā.
Tagad, iebraucot Alūksnē, cilvēkam nav kur aiziet. Tuvākā vieta centrā ir sēta starp Tirgotāju ielu 9 un Lielā Ezera ielu 5, kura ir pārvērsta par tualeti. Apmeklētāju kontingents ir visplašākais - no dzērājiem līdz maziem bērniem. Ja aizrāda, tad atbilde ir viena - kur lai mēs ejam? Vai šo māju iedzīvotāji ir šindleri, ka viņiem jāstaigā pakaļ ar lāpstām, lai notīrītu mēslus?
Sākoties pavasarim, atkal visas ielas ir pilnas ar klaiņojošiem suņiem. Suņu īpašniekiem iesaku paņemt slotu un liekšķeri un savākt savu mīluļu mēslus gar trotuāru malām. Visnetīrākās ielas ir no pareizticīgo baznīcas līdz "Dzirnām" un Pils iela no ugunsdzēsēju depo līdz Blaumaņa ielai, protams, arī citas ielas.
Vēl gribas teikt par novadgrāvjiem, kas ir aizauguši un nemaz netiek tīrīti. Ūdens stāv zem mājām, pagrabos. Domes kungus, kā liekas, tas nemaz neuztrauc. Var mierīgi četrus gadus nosēdēt krēslos, saņemt lielas algas, braukāt pa ārzemēm "pieredzes apmaiņā" ar lielu svītu kā agrākos laikos krievu kņazi.
Liekas, būtu laiks atkāpties no domes krēsliem un Alūksnes īpašumu apsaimniekošanas.

Citu datumu laikraksti

  • Aunam jādodas ārpus mājas

    AUNS. Būsiet garīgi un fiziski iztukšots. Nevēlēsieties pat dzirdēt par darba jautājumiem. Ieteicams šo dienu pavadīt ārpus mājas un iesaistīt...

  • Piedāvā atpūtu dažādām gaumēm

    Lieldienu pasākumi. 19.aprīlī pulksten 22.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" – Lieldienu dejas un konkursi "Ar un par olām" kopā ar DJ Uruli un...

  • Līķauts ir liecība par augšāmcelšanos

    Daudzi cilvēki vēl joprojām ar neticību vēro līķautu, kas glabājas Turīnā. Ja pasaule spēj pieņemt cilvēka mokas - šaustīšanu un krustā sišanu, tad...