Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pircējus gaida dažādi jaunumi

Apē tirgotāji gan atver, gan slēdz veikalus. Ne viens vien Apes pircējs ar sirsnīgiem veiksmes vēlējumiem iegriezies SIA "Ape TK" piederošajā veikalā "Avots" Pasta un Stacijas ielas stūrī.

Apē tirgotāji gan atver, gan slēdz veikalus. Ne viens vien Apes pircējs ar sirsnīgiem veiksmes vēlējumiem iegriezies SIA "Ape TK" piederošajā veikalā "Avots" Pasta un Stacijas ielas stūrī.
"Veikals no Stacijas ielas 6 tagad ir atgriezies savās kādreizējās telpās. Tās atstājām 2000.gada martā, jo bija nepieciešams remonts," informē uzņēmuma prečzine Rūta Cecere.
Telpu remontu veikuši uzņēmuma strādnieki, un rezultāts ir acīmredzams - priecē veikala krāsojums, telpu patīkami silda "Godin" firmas krāsniņa. "Te ir daudz mājīgāk," uzskata pārdevēja Rudīte Skujeniece, kura šajā veikalā strādā jau no 1976.gada. Pircējus viņa apkalpo kopā ar kolēģi Baibu Karpinsku. Kas paredzēts telpās, kuras tagad atbrīvojās? R.Cecere uzņēmuma ieceres vēl neatklāj. "Tas būs pārsteigums!" saka viņa.
Savukārt Anitai Borincei piederošais veikals (Stacijas ielā 4) vakar pārsteidza pircējus ar daudz plašākām telpām. "Vēl gan pašas neesam pieradušas pie jaunajām izmaiņām," SIA "Avesta A" pārdevēju domas izsaka Diāna Januša. Pircēju atsauksmes ir atzinīgas. "Ļoti ērta iepirkšanās, preces izvietotas pārskatāmi," priecājas apeniete Aldona.
Sarūgtina fakts, ka firmas "Alta S" veikals pie tirgus laukuma ir slēgts apkures problēmu dēļ. Izrādās, ka plašo telpu apsilde firmai izmaksā dārgi, tāpēc ir nepieciešama apkures katlu rekonstrukcija.
Nedēļas beigās, kā vēsta paziņojums, pārdevējas atvaļinājuma dēļ slēgšot SIA "Vidzemnieks TM" lopbarības tirdzniecības veikalu, tāpēc lopkopji steidz iepirkt labību.

Citu datumu laikraksti

  • Viņš izvēlējās jaunu kombainu, nevis mīļoto sievieti

    Divi mēneši pagājuši, kopš Ludmila zaudēja darbu un viņai izjuka attiecības ar mīļoto cilvēku, taču joprojām viņa par to domā katru dienu.Divi mēneši...

  • Dosies uz sacensībām

    Pieci Alūksnes kinologi rīt, 9.novembrī, dosies uz Smilteni, lai piedalītos Latvijas čempionātā suņu nacionālajā daudzcīņā un vienlaikus arī...

  • Cepts sams ar citronu un medu

    Ikdienā ēdienkartes dažādošanai gaļu var aizstāt ar zivīm, kas ir bagātas ar olbaltumvielām un fosforu. Zivis var gatavot daudzveidīgi.Ikdienā...