Pirmajā “nopietnajā” sezonā gūst panākumus

Alūksnietis Gunārs Rozenbergs joko, ka šovasar gandrīz visas brīvdienas viņš pavada kalnu velosipēdu sacensībās.

Alūksnietis Gunārs Rozenbergs joko, ka šovasar gandrīz visas brīvdienas viņš pavada kalnu velosipēdu sacensībās. Rīt viņš brauks Igaunijas čempionāta distancē.
"Šajās sacensībās nevar izcīnīt lielas balvas, bet gandarījumu dod pati dalība un, protams, arī panākumi. Visveiksmīgākais starts šajā sezonā man bija Latvijas čempionātā Siguldā, kur ieguvu trešo vietu. Igaunijas čempionātā bijuši trīs posmi. Vienu reizi esmu bijis trešais, bet divas - devītais. Vienīgi Alūksnes rajona čempionātā turos otrais, jo nevaru pārspēt Viesturu Kazaini," stāsta G.Rozenbergs.
Pagājušās nedēļas nogalē viņš startēja Lejasciemā - "Šķūnenieku" kausa izcīņā un savā vecuma grupā uzvarēja. Toties pirms tam Unibankas kausa izcīņas posmā Ērgļos Gunāram nemaz neveicās.
"Pārdūru velosipēda riepu, tāpēc pēdējos piecus kilometrus nācās braukt ar tukšu riepu. Tiesa, augstāk par piekto vietu nebūtu ticis arī bez kļūmes. Tas nozīmē, ka kopvērtējumā trešo vietu esmu zaudējis, jo punktus atgūt vairs nevaru," secina riteņbraucējs.
Pēdējais posms ir 26.septembrī Smiltenē, bet, iespējams, viņš tajā nebrauks. Toties Alūksnes jaunieši Unibankas kausa pēdējā posmā M 16 grupā guva pirmās vietas, tāpat veiksmīgi brauca citās grupās.
"Pirmo gadu braucu nopietni - sporta klasē, jo pērn piedalījos sacensībās tautas klasē. Tajā ir divas reizes īsākas distances, bet tagad mazāk par 65 kilometriem nemēdz būt. Jāņem vērā, ka tautas klasē konkurence ir lielāka," salīdzina Gunārs. Turklāt viņš iepriekšējo hobiju - spiningošanu - nomainījis pret riteņbraukšanu.
"Ne jau zivis vai balvas ir galvenais, bet pats process. Ziemā varēšu makšķerēt, bet riteņbraukšanas pēdējās sacensības būs oktobrī. Makšķerējot lielākais loms dienā bijis 54 kilogrami," salīdzina G.Rozenbergs. Šovasar viņš ar velosipēdu nobraucis vairāk nekā 4000 kilometrus.

Citu datumu laikraksti

  • Eiropas kampaņas “Būvē droši!” pasākumi turpinās

    Kampaņu organizē Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra sadarbībā ar Eiropas Savienības dalībvalstīm un kandidātvalstīm, kā arī ES...

  • Nekas nav līdz galam izlemts

    Latvijas politiķi izvairās pieņemt konkrētus lēmumus. Mūsdienu politika balstās uz politiskās sadzīvošanas stratēģijām, nevis konsekventiem...

  • Vai pensionāram aizdod naudu?

    Vai Alūksnē ir tāda banka vai iestāde, kas pensionāram var aizdot 100 latu operācijai?Vai Alūksnē ir tāda banka vai iestāde, kas pensionāram var...