Ministru kabinets ir noteicis nākamā mācību gada semestru un brīvdienu laiku skolēniem, kas mācās vispārējās izglītības iestādēs, kas īsteno vispārējās pamatizglītības un vispārējās vidējās izglītības programmas.
Ministru kabinets ir noteicis nākamā mācību gada semestru un brīvdienu laiku skolēniem, kas mācās vispārējās izglītības iestādēs, kas īsteno vispārējās pamatizglītības un vispārējās vidējās izglītības programmas. Laikrakstu par to informē Izglītības un zinātnes ministrija.
Katra skola varēs patstāvīgi pieņemt lēmumu par vienu nedēļu ilgām papildu brīvdienām otrā semestra laikā 1.klases skolēniem.
Rudens brīvdienas noteiktas no 2008.gada 27. līdz 31.oktobrim; Ziemassvētku brīvdienas – no 2008.gada 22.decembra līdz 2009.gada 2.janvārim; pavasara brīvdienas būs no 2009.gada 3. līdz 9.aprīlim; vasaras brīvdienas – no 2009.gada 1.jūnija līdz 31.augustam, izņemot 9. un 12.klašu skolēnus, kuriem brīvdienas eksāmenu dēļ sāksies vēlāk.
Otrajā semestrī izglītības iestādēs tiek organizēta projektu nedēļa, tās norises laiku katra skola nosaka pati.
2008./2009. mācību gads sāksies 2008.gada 1.septembrī un beigsies 2009.gada 29.maijā, izņemot 9. un 12.klases skolēnus, kuriem mācību gads beigsies attiecīgi 12. un 19.jūnijā.
Pirmais semestris skolās ilgs no 2008.gada 1.septembra līdz 19.decembrim; otrais semestris - no 2009.gada 5.janvāra līdz 29.maijam.