Pirmo reizi atzīmē Starptautisko C hepatīta dienu

Rītdien, 1.oktobrī, atzīmē pirmo Starptautisko C hepatīta dienu, tāpēc Hepatīta biedrība kopā ar mūziķi Igo, Rīgas Stradiņa Universitātes studentiem un tirdzniecības centru “Spice” uzsāks koncertu - tikšanos tūri “Nāc un ieklausies!”.

Rītdien, 1.oktobrī, atzīmē pirmo Starptautisko C hepatīta dienu, tāpēc Hepatīta biedrība kopā ar mūziķi Igo, Rīgas Stradiņa Universitātes studentiem un tirdzniecības centru "Spice" uzsāks koncertu - tikšanos tūri "Nāc un ieklausies!".
"Tās mērķis ir sniegt informāciju jauniešiem, lai mazinātu saslimstību ar C hepatītu, tāpēc tūre aptvers vairākas Latvijas pilsētas," informē Hepatīta biedrības priekšsēdētāja Olita Mengote.
Cilvēkiem, kuriem ir diagnosticēts vīruss, un ikvienam, kas interesējas par C hepatītu, ir pieejams jauns interneta portāls (www.Hep-links.com), kas ietver informāciju par vairāk nekā 60 pacientu grupām vairāk nekā 20 valstīs. Tajā var atrast faktus par C hepatītu , biežāk uzdotos jautājumus un atbildes, un citu.
Pirmās Starptautiskās C hepatīta dienas tēma - "Tev ir kompānija" - izvēlēta, lai cilvēks, kas inficējies ar C hepatītu, zinātu, kur meklēt atbalstu.
"Domubiedrus Latvijā un ārvalstīs var atrast, ielūkojoties minētajā portālā un arī adresē "www.hepatits.lv","" norāda biedrības priekšsēdētāja.

Citu datumu laikraksti

  • Rajonā šogad izvietos 14 ceļa zīmes

    Tūrisma attīstības valsts aģentūra šogad uzsākusi īstenot projektu “Vienotas tūrisma informācijas ceļa zīmju sistēmas izveide”, kuram beidzies...

  • Rajonā būvniecības pārkāpumu ir maz

    Par patvaļīgu būvniecību vai tās renovāciju bez akceptēta projekta vai būvatļaujas, juridiskas personas varēs sodīt ar naudas sodu no 200 līdz 3000...

  • Uz semināru aicina sociālos darbiniekus

    Jaunalūksnes pagasta “Paideros” 23. un 24.septembrī notiek seminārs par cilvēku tirdzniecības problēmu, tajā aicināti piedalīties Alūksnes, Gulbenes...