Pirmo reizi noteiks skaistākos alūksniešus

Izvēlas: kandidātus konkursam “Mis un Misters Alūksne”. Sešas no deviņām meitenēm un trīs puiši pagājušajā sestdienā kļuvuši par kandidātiem, kas gatavosies konkursam "Mis un Misters Alūksne".

Izvēlas: kandidātus konkursam "Mis un Misters Alūksne"
Sešas no deviņām meitenēm un trīs puiši pagājušajā sestdienā kļuvuši par kandidātiem, kas gatavosies konkursam "Mis un Misters Alūksne". 16.oktobrī notiks atkārtota atlase, lai papildinātu puišu skaitu.
"Žūrijas komisija nolēma, ka šīs nedēļas laikā izraudzītos kandidātus pārbaudīs nodarbībās. Ceram, ka nākamajā sestdienā vēl ieradīsies puiši, varbūt arī kāda meitene, tad varēsim precizēt, kas gatavosies konkursam. Man patika, ka Alūksnē ir smaidīgas un drošas meitenes. Turklāt pirmajam konkursam necerēti daudzi vēlas pārbaudīt sevi," secina konkursa "Mis un Misters Latvija" atlases žūrijas eksperte Agrita Grosbarte.
Pretendentus vērtēja konkursa organizatori Alūksnē Evita Bogdanova un Edgars Doktenieks, pasākuma ģenerālsponsors SIA "Kristīne" direktors Jurijs Popovičenko un sporta kompleksa "Silvestrs M" īpašnieks Grigorijs Melkumjans. Pretendenti peldkostīmos demonstrēja augumu, gaitu, ritma izjūtu un psiholoģisko gatavību konkursam.
Galvenā prasība bija auguma parametri - meitenēm jābūt garākām par 173 centimetriem, puišiem - par 185 centimetriem.
Pieļauj nelielas atkāpes, bet jārēķinās, ka konkursa finālā "Mis un Misters Latvija" atbilstoša auguma vērtējums būs vēl stingrāks. Meitenes ir slaidas, tomēr dažai vajadzēs notievēt, lai vidukļa apkārtmērs būtu 60 centimetri.
Visi kandidāti ir gatavi apvienot mācības (lielākā daļa ir vidusskolēni, studenti) ar nodarbībām, gatavojoties konkursam. Šodien ir kandidātu pirmā tikšanās, kad informēs par nodarbību laikiem.
"Mēneša laikā nāksies koriģēt auguma proporcijas un veidot figūru sporta zālē, apgūt saskarsmes kultūru un psiholoģiju, teātra un runas mākslu, defilē un deju horeogrāfiju. Nodarbības vadīs vietējie un galvaspilsētas speciālisti. Būs fotosesijas. Pirms konkursa vajadzēs apmeklēt solāriju, ar dalībniekiem strādās kosmetologi un frizieri," stāsta E.Bogdanova.
Skaistumkonkurss "Mis un Misters Alūksne" notiks 20.novembrī Alūksnes ģimnāzijas sporta zālē.

Citu datumu laikraksti

  • Mediķi turpina dumpoties

    Arī pagājušajā nedēļā mediķi turpināja cīnīties par algas palielināšanu. Šobrīd anesteziologiem pievienojušies arī ķirurgi, kas pieprasa palielināt...

  • Oktobra beigās pārgriezīsim pulksteņus

    Naktī no 31.oktobra uz 1.novembri Latvijā pulksteņa radītājus vajadzēs pagriezt par vienu stundu atpakaļ. Šāda kārtība noteikta arī Lietuvā un...

  • “Optimisti” atsāk nodarbības

    Alūksnes pensionāru kluba “Optimisti” dalībnieki pirmajā nodarbībā tiksies 17.oktobrī pulksten 9.30 sporta skolas angārā. Tā vadītāja Gaida Gozeviča...