Pirmoreiz brauc pie rajona jauniešu klubiem

Jaunieši var pārsteigt arī negaidīti? Var un pavisam patīkami. Tas, ka pie mums trešdien ciemojās jaunieši no jauniešu kluba “Citi” ar projektu - velotūres “Pievienojies!”, mani tiešām pārsteidza.

Jaunieši var pārsteigt arī negaidīti? Var un pavisam patīkami. Tas, ka pie mums trešdien ciemojās jaunieši no jauniešu kluba "Citi" ar projektu - velotūres "Pievienojies!", mani tiešām pārsteidza.
Sākumā Māriņkalna jaunieši bija nobijušies un nedroši - šī ir mūsu pirmā tikšanās ar kādiem viesiem. Līdz šim bijām satikušies tikai ar Māriņkalna cilvēkiem. Taču Alūksnes jaunieši ir tik radoši un atvērti, ka māriņkalnieši, skatoties uz viņiem un darbojoties līdzi, arī atvērās. Kluba "Citi" biedri mums bija sagatavojuši dažādas interesantas spēles - gan iepazīšanās, gan viedokļu aizstāvēšanas, gan vienkāršai atpūtai. Tikšanās patiešām bija jauka un noderīga. Guvām daudz informācijas, kas noderēs turpmākajā darbībā. No viņiem var tikai mācīties! Kopīgi izstaigājām telpas un secinājām, ka Māriņkalna jauniešiem atvēlēto telpu ir vairāk un vajadzīgs tikai darbs, līdzekļi un mērķis. Mēs gribam un tiecamies uz savu mērķi - Māriņkalna jauniešu kluba izveidi. Pašreiz mums nav nekā, bet ir jācīnās. Paldies Alūksnes jauniešiem, kas līdz ar karsto sauli atveda radošu garu, idejas un ierosmi. Ceram uz kopēju sadarbību!
Kad ciemiņi no Alūksnes bija devušies prom, Māriņkalna jauniešiem uznāca radošs gars, un visi metās pie telpu remontēšanas, kuras pagasta padome piešķīruši jauniešiem. Tieši tā -metās, skrēja pa kāpnēm un cīnījās par labāko vietiņu pie sienas, kur strādāt. Apbrīnoju jauniešu entuziasmu un gribasspēku. Brīnījos par to, cik jaunieši ir zinoši remontdarbu veikšanas jomā. Katrs centās kaut kā palīdzēt. Lielie pamācīja mazos, un darbs veicās veikli. Jaunieši brauca pirkt pat vajadzīgos materiālus!
Paldies atsaucīgajām pārdevējām, kas mums palīdzēja materiālu izvēlē un paskaidroja nezināmās lietas. Paldies vecākiem, kas mūs atbalstīja finansiāli, neliedza padomu un nāca palīgā. Paldies arī pašiem jauniešiem, kas nenogurstoši strādāja līdz pat vēlam vakaram. Atlicis vēl tikai nedaudz, un jaunieši paši būs izremontējuši un ieguvuši jaunu, patīkamu telpu, kur atpūsties, strādāt un satikties.
Var tikai secināt, ka jauniešiem ir vēlēšanās un patika strādāt, nevis tikai bezmērķīgi pavadīt brīvo laiku kaut ko demolējot. Ir jādot iespēja, un tad nekas vairs nav neneiespējams!

Citu datumu laikraksti

  • Dārza darbi jūnija otrajā pusē

    Mitruma apstākļi labi, dažviet pēc pērkona negaisa arī pārmitrs, vislabākie apstākļi nezāļu attīstībai, vēl pēdējais piegājiens to apkarošanai,...

  • Lauksaimniekiem - izdevīgāki kredīti

    Lauksaimnieki joprojām var pietiekties divās kreditēšanas programmās ar zemākām procentu likmēm - Lauksaimniecības ilgtermiņa investīciju...

  • Senču optimisms palīdz uzvarēt pārbaudījumus

    Mālupiete Ināra Garā it nemaz neatgādina rūpju nomāktu sievieti, lai gan pārbaudījumu dzīvē droši vien bijis vairāk nekā citiem.Mālupiete Ināra Garā...