Pirms pavasara sējas ielūdz uz izstādi

Izstāžu kompleksā "Rāmava" no 9. līdz 13.aprīlim notiks 11. starptautiskā izstāde "Pavasaris 2003".

Izstāžu kompleksā "Rāmava" no 9. līdz 13.aprīlim notiks 11. starptautiskā izstāde "Pavasaris 2003". Izstādē interesenti varēs aplūkot jaunākās lauksaimniecības tehnikas demonstrējumus darbā un piedalīties semināros par dažādām lauksaimniekiem aktuālām tēmām.
SIA "A.M.L." pārstāvji, kas ir vieni no izstādes organizētājiem, informē, ka tās tematika būs daudzveidīga un aptvers ne tikai zemes apstrādē un lopkopībā noderīgu tehniku.
Interesenti varēs iepazīties ar jaunumiem bioloģiskajā lauksaimniecībā, mežsaimniecībā, biškopībā, augļkopībā un dārzkopībā, kā arī uzzināt daudz jauna par enerģētiskajām iekārtām, dārzu un parku kopšanas tehniku, mazdārziņiem piemērotu inventāru un citu.
Varēs iegādāties arī augļu koku, ogulāju un košuma krūmu stādus, sēklas un stādāmo materiālu.
Semināru tēmas veltītas mežu atjaunošanai un lauksaimniecības zemju apmežošanai, bioloģiskajai lauksaimniecībai, augsnes apstrādes un sējas tehnoloģiju optimizācijai, slaucamo govju labturībai un piena kvotām, briežu dārzu izveidei un šinšillu audzēšanai, kā arī lauksaimniecības tehnikas jautājumiem.
Divas dienas izmēģinājumu laukā varēs skatīt "VALTRA T" sērijas traktoru un tiešās sējas sējmašīnu demonstrējumus, kā arī vērot augsnes sagatavošanu sējai bez aršanas.

Citu datumu laikraksti

  • Jādzied, kad ir priecīgi, skumji vai bailes

    Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta mazpilsētas kultūras centrā Marija joprojām ir moža.Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta...

  • Gudrs kā Podnieka suns

    Alūksnes un Gulbenes fotocentra īpašnieks Jānis Podnieks apgalvo, ka sešdesmito gadu vidū Liepnas pusē šis teiciens bija daudzu mutēs, "pielipa"...

  • Pāreja uz D vitamīnu un... ozonu

    Vasaras laiku, pabīdot pulksteņa rādītājus stundu uz priekšu, pirmoreiz – Pirmā pasaules kara sākumā – noteica Vācija, Lielbritānija, Īrija un...