Pirms svētkiem saņem dāvanas no Vācijas

Sūtījumos: ir gan jaunas, gan lietotas mantas. Šonedēļ Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija un Annas pagasts ir saņēmis humānās palīdzības sūtījumu no Vācijā dzīvojošā Friča Flūga. Šodien labdaris viesosies Annā un Alūksnē.

Sūtījumos: ir gan jaunas, gan lietotas mantas.
Šonedēļ Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija un Annas pagasts ir saņēmis humānās palīdzības sūtījumu no Vācijā dzīvojošā Friča Flūga. Šodien labdaris viesosies Annā un Alūksnē.
"F.Flūgs mūsu pagastam ir labs draugs. Agrāk pagastam bija laba sadarbība ar Pestīšanas armiju, kas arī regulāri gādāja humāno palīdzību, bet tagad tā vairs nav. Arī Flūgam ir savi nosacījumi, kam viņš humāno palīdzību vēlas sniegt. Šoreiz sūtījumā ir sadzīvē noderīgas lietas - apģērbi, šujmašīnas, kruķi un cits. Arī iepriekš esam saņēmuši šujmašīnas, velosipēdus un daudz cita noderīga. Vēl neesam izlēmuši, kā un kam sūtījumu sadalīt, tas ir rūpīgi jāpārdomā. Šodien F.Flūgu esam uzaicinājuši uz Ziemassvētku pasākumu pensionāriem, viņš solīja ierasties," stāsta Annas pagasta padomes priekšsēdētājs Aivars Fomins.
Alūksnes ģimnāzija šoreiz sūtījumā ir saņēmusi matračus, gultas veļu un apģērbus. Apģērbus paredzēts nogādāt arī Alūksnes pilsētas pansionātā. Alūksnes rajonā F.Flūgs septiņus gadus sadarbojas ar Alūksnes ģimnāzijas sociālo pedagoģi, Annas pagasta sociālo darbinieci Dagmāru Meleci.
"Kad Gaujienā izveidoja bērnunamu - patversmi, iesākās mūsu sadarbība, jo viņš namam ziedoja apģērbus. F.Flūga misija ir palīdzēt un saprast bērnus, jo viņam pašam nav bijusi viegla bērnība, tāpēc viņš labprāt palīdz bērniem. Viņš neatzīst cilvēkus, kas palīdzību noniecina, viņam nepatīk lišķi un mantrauši. Ģimnāzija ir saņēmusi daudz vērtīgu lietu, kas naudas izteiksmē nav mērāmas. Dažus sūtījumus ir saņēmusi arī Veclaicenes un Zeltiņu pamatskola, Alūksnes pansionāts," norāda D.Melece. Viņa atzīst, ka ģimnāzijas skolēni F.Flūgam ir izveidojuši svētku apsveikumus ar novēlējumiem vācu valodā. Tos viņi labdarim pasniegs viņa viesošanās laikā Alūksnes ģimnāzijā.

Citu datumu laikraksti

  • Sargieties no krāpnieka!

    Vidzemē bijuši vairāki gadījumi, kad kāds vīrietis krāpjas, uzdodoties par pasta vai vēstniecības darbinieku.Vidzemē bijuši vairāki gadījumi, kad...

  • Apspriež tūrisma jaunumus

    Ziemassvētku noskaņās notika šāgada pēdējā rajona tūrisma darbinieku apspriede.Ziemassvētku noskaņās notika šāgada pēdējā rajona tūrisma darbinieku...

  • Pirotehnikas bums vēl nav sācies

    Alūksnes rajonā vēl nav sācies pirotehnikas bums, kad pusaudži spridzina petardes un traucē apkārtējiem iedzīvotājiem, lai gan atsevišķās rajona...