Pirts atjaunošana varētu ieilgt

Ziņa par sabiedriskās pirts atjaunošanu alūksniešus iepriecināja, bet SIA ”Kristīne” un tās meitas uzņēmuma “JU.A.P.” īpašnieka Jurija Popovičenko negaidītā slimība to var kavēt.

Ziņa par sabiedriskās pirts atjaunošanu alūksniešus iepriecināja, bet SIA "Kristīne" un tās meitas uzņēmuma "JU.A.P." īpašnieka Jurija Popovičenko negaidītā slimība to var kavēt.
"Bija paredzēts, ka līdz 1.februārim varēs nokārtot īpašuma pārņemšanas dokumentus. Ir izstrādāts un iesniegts projekts, kas paredz ar Eiropas fonda finansiālu atbalstu veikt ne tikai pirts, bet visas ēkas rekonstrukciju. Tajā tāpat būs veikals un mēbeļu ražošana, firmas "Gaujiena – Industrija" šūšanas cehs un pirts. Kamēr nav zināms, vai projekts saņems finansējumu, pirtī veiks kosmētisko remontu. Tiesa, saglabās tikai vienu pusi, kur mazgāties varēs vienu dienu sievietes, otru – vīrieši," stāsta J.Popovičenko.
Viņš uzsver, ka līdzšinējā pirts darbība bija nerentabla, tāpēc būs atvērta tikai labā puse. Tā ir plašāka, ērtāka un labākā kārtībā. Pēc kosmētiskā remonta, iespējams, februārī tā vērs durvis apmeklētājiem. Paredzams, ka biļete nebūs dārgāka. Vasarā iecerēta pirts modernizācija, bet par to ir pāragri runāt.
Martā būs zināms, vai projekts ir atbalstīts. Tomēr pat bez tā pirts būs un dos iespēju mazgāties pilsētas iedzīvotājiem, kam mājās nav vanna vai duša.
Kopš janvāra Alūksnē dušas pakalpojumus piedāvā SIA "Silvestrs M". Dušas strādā darbdienās no pulksten 10.00 līdz 14.00, bet svētdienās līdz pulksten 15.00. Uzņēmuma īpašnieks Sergejs Solovjovs domā, ka pakalpojumu var izmantot visi, jo tas maksā tikai vienu latu. Viņš iecerējis palielināt piedāvājumu, izveidojot sabiedrisko pirti un peldbaseinu. Sporta un atpūtas kompleksā "Silvestrs M" ir trenažieru zāle, solārijs, infrasarkano staru pirts, turku pirts un baseins. Var saņemt arī masiera un manikīra pakalpojumus.

Citu datumu laikraksti