Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Policija iesaka neprovocēt zagļus

Alūksnes rajona policijas pārvaldē prakse liecina, ka nereti noziegumi notiek nedēļu nogalēs.

Alūksnes rajona policijas pārvaldē prakse liecina, ka nereti noziegumi notiek nedēļu nogalēs. Piemēram, kad māju saimnieku nav mājās.
"Ieteiktu iedzīvotājiem būt uzmanīgākiem. Nevajadzētu neapdzīvotās mājās atstāt alumīnija priekšmetus, dārgus sadzīves priekšmetus. Nesen bija gadījums, kad zagļi uzlauza māju un apskatījās, kas tajā ir, taču neko nepaņēma. Kad par notikumu paziņoja policijai, brīdinājām, ka jānoņem satelītantena. Tas netika izdarīts. Zagļi māju apciemoja otrreiz un satelītantenu nozaga," stāsta Alūksnes rajona policijas pārvaldes priekšnieks Ansis Gailītis.
Viņš informē, ka šogad rajonā fiksēti divi gadījumi, kad lauku sētas apciemojuši melnīgsnēji cilvēki, kas vientuļiem, veciem cilvēkiem piedāvāja zīlēt, pirkt preces, bet pie reizes arī apzaga viņus. "Metode ir tāda, ka speciāli meklē brīdi, kad vecie cilvēki mājās ir vieni. Tad ar viņiem manipulē, iespējams, pat hipnotizē. Izdara tā, ka vecais cilvēks pat nemana, kurā brīdī māju apzog," saka A.Gailītis.
Alūksniešus aicina arī būt uzmanīgākiem ar mobilajiem telefoniem. Policijas praksē bijuši gadījumi, kad ziņo par telefonu pazušanu, bet beigās izrādās, ka īpašnieki paši tos kaut kur aizmirst vai atstāj, kā arī pazaudē.

Citu datumu laikraksti

  • Aicina pretendēt uz subsīdijām

    Pagājušajā gadā subsīdijas lauksaimniecībā rajona lauksaimnieki saņēma gandrīz 390 tukstošu latu apmērā (ieskaitot subsīdijas par agroklimatisko...

  • Kā atrast draugu internetā

    Šonedēļ žurnālā "Ieva": intervija ar Oļģertu Šalkoni, kurš stāsta, kā iemīlējies Elzā Radziņā.Šonedēļ žurnālā "Ieva": * intervija ar Oļģertu Šalkoni,...

  • Jānim Naglim - jauns bizness

    Tikai žurnālā "Privātā Dzīve" šonedēļ lasiet: Ainars Eisaks pēc cietuma apmeklē skaistumkopšanas salonu.Tikai žurnālā "Privātā Dzīve" šonedēļ...