Policija informē

6.decembrī saņemts ziņojums no Mālupes pagasta, ka uz ceļa Sildgunda-Svilta, kur SIA “Alūksnes meliorācija” remontē ceļu, no uzņēmuma divu traktoru degvielas bākām naktī notecināti 110 litri dīzeļdegvielas.

6.decembrī saņemts ziņojums no Mālupes pagasta, ka uz ceļa Sildgunda-Svilta, kur SIA "Alūksnes meliorācija" remontē ceļu, no uzņēmuma divu traktoru degvielas bākām naktī notecināti 110 litri dīzeļdegvielas. Vainīgās personas nav noskaidrotas.
6.decembrī saņemts ziņojums no Gaujienas internātskolas, ka no izglītības iestādes patvaļīgi aizgājis 1991.gadā dzimis jaunietis.
7.decembrī saņemts ziņojums no Strautiņu sociālās korekcijas izglītības iestādes, ka patvaļīgi aizgājuši četri audzēkņi, kas dzimuši 1989., 1991.gadā, un divi, kas dzimuši 1990.gadā.
7.decembrī SIA "Apes koks" no Apes pilsētas ar lauku teritoriju ziņo, ka no uzņēmuma traktora "MTZ-952" nozagti divi akumulatori. Materiālie zaudējumi - 112 lati. Vainīgie nav noskaidroti.
8.decembrī ziņo no Alsviķu pagasta Strautiņiem, ka ir nozagti divi tukši skābekļa baloni, kuri atradās mežmalā zem eglītes pie Strautiņu sociālās korekcijas izglītības iestādes. Materiālie zaudējumi - 150 lati.
9.decembrī saņemts ziņojums no Mārkalnes pagasta saimniecības "Melnalksna" saimnieces, 1946.gadā dzimušas sievietes, ka septembrī šīs saimniecības meža pirmā kvartāla septītajā nogabalā nelikumīgi izcirsti koki. Vainīgās personas un materiālo zaudējumu apmēru vēl skaidro.
9.decembrī saņemts ziņojums no Alūksnes uzņēmuma SIA "Eols", ka no apsargāta uzņēmuma stāvlaukuma ir nozagts transportlīdzeklis "Ford Transit", ko policija aizturējusi. "SIA "Eols" ir noslēdzis līgumu ar Alūksnes rajona padomi par transporta aizturēšanu un maksas stāvvietas izveidošanu, no kura nozagts minētais aizturētais transportlīdzeklis. Uzņēmuma īpašnieks pieļauj, ka transportlīdzekļa īpašniekam ir bijis otrs komplekts atslēgu, tādēļ izdevies to nozagt. Turklāt automašīna esot nozagta dienas laikā," stāsta Zigurds Safranovičs.
9.decembrī policijā saņemts ziņojums no 1989. un 1988. gadā dzimušiem vīriešiem, ka Mārkalnes pagastā saimniecības "Melnalksna" mežā veikta nelikumīga koku ciršana. Lietas apstākļus vēl skaidro.
9.decembrī ar iesniegumu vērsies 1985.gadā dzimis vīrietis no Alūksnes, ka Rīgas Centrāltirgū viņam no mugursomas izzagta pilsoņa pase.
9.decembrī saņemts ziņojums no 1972.gadā dzimuša vīrieša, ka Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolā viņam nozagts mobilais tālrunis "Nokia 3220". Materiālie zaudējumi - 105 lati.
9.decembrī saņemts ziņojums no 1989.gadā dzimuša vīrieša, ka Alūksnē pie veikala "Maks" durvīm viņu piekāvuši divi nepazīstami vīrieši alkohola reibumā.
9.decembrī saņemts iesniegums no Apes ielas 12.nama, Alūksnē, ka kāpņu telpā pie dzīvokļu durvīm dauzījies vīrietis alkohola reibumā un nokārtojis kāpņu telpā savas dabiskās vajadzības, neņemot vērā aizrādījumus.
10.decembrī saņemts ziņojums no Skolas ielas 2.nama, Apē, ka no ēkas 2.dzīvokļa plūst dūmi. "Iedzīvotāji izsauca arī ugunsdzēsējus. Dzīvoklī dūmos bija nosmacis 1963.gadā dzimis vīrietis. Iespējams, tas noticis no pašgatavotas elektriskās ierīces, kur radās īssavienojums," saka Z.Safranovičs.
11.decembrī saņemts ziņojums, ka Alsviķu pagasta Karvā dzīvojamajai mājai izsists logs. Materiālie zaudējumi - 2 lati.

Citu datumu laikraksti

  • Kopā ar prieku

    Es šorīt jūtos kā balta lapa bez steigas un maldiem, jo esmu kopā ar prieku. Ja man kāds pajautātu, kāpēc es priecājos, nevarētu atbildēt. Vienkārši...

  • Cilvēki mirst, lai dzīvotu

    Laikā, kad visi runā par Ziemassvētku brīnumu, par dāvanu iegādi un gaidāmo svētku svinību norisi, ir cilvēki, kam šajos svētkos citādāk garšos...

  • Lēģerniekos katrs dzīvo, kā māk

    Ej, kur iedams, brauc, kur braukdams, Latvijā it visur līdzās skaistām un lepnām mājām varēs atrast pamestas un pussabrukušas būdiņas, līdzās...