Policija informē

28.novembrī Alūksnes rajona policijas pārvaldē saņemts ziņojums no Liepnas pagasta “Jaunbirzēm”, ka “Jaunbirzēs” veikta patvaļīga augošu koku ciršana, nocērtot 88 baltalkšņus.

28.novembrī Alūksnes rajona policijas pārvaldē saņemts ziņojums no Liepnas pagasta "Jaunbirzēm", ka "Jaunbirzēs" veikta patvaļīga augošu koku ciršana, nocērtot 88 baltalkšņus.
- 28.novembrī saņemts ziņojums, ka Alūksnē, Kanaviņu ielā 14 a, sporta stundas laikā no kabineta 1965.gadā dzimušai sievietei nozagts mobilais tālrunis "Nokia 7210".
- 29.novembrī saņemts ziņojums no Latvijas Valsts mežiem, ka Kolberģa mežniecībā Lāzberģa iecirknī 161.kvartālā 1.nogabalā notikusi patvaļīga augošu koku ciršana. Nocirsti apmēram 15 kubikmetri koksnes. Materiālo zaudējumu lielums un vainīgās personas tiek skaidrotas.
- 29.novembrī saņemts ziņojums
no Jaunlaicenes pagasta, ka 1986.gadā dzimušam vīrietim piederošai automašīnai "Opel Ascona" nozagtas četras riepas ar diskiem un akumulators. Vainīgās personas ir noskaidrotas.
- 29.novembrī saņemts ziņojums
no Mieras ielas 6 b Alūksnē, ka no mājas pagalma 1949.gadā dzimušai sievietei nozagti melnie metāllūžņi - ledusskapis, divi gāzes baloni, čuguna vanna un citi priekšmeti.
- 29.novembrī saņemts ziņojums no Liepnas pagasta, no 1934.gadā dzimušas sievietes, ka jaunieši mētā logā sniega pikas un traucē mieru un kārtību.
- 29.novembrī policijā ziņo 1940.gadā dzimusi sieviete no Trapenes pagasta "Siliņiem", ka viņas slimošanas un prombūtnes laikā no mājas nozagtas dažādas mantas aptuveni 300 latu vērtībā.
- 30.novembrī policijā saņemts ziņojums, ka Alūksnes veikalā "Saulīte" pulksten 3.20 mēģināts iekļūt tukšās taras noliktavā, bet ir nostrādājusi veikala signalizācija. Lietas apstākļi tiek skaidroti.
- 30.novembrī vērsās Strautiņu Sociālās korekcijas izglītības iestāde, ka no iestādes patvaļīgi aizbēguši trīs audzēkņi - 1989., 1991. un 1981.gadā dzimuši. Ar šāda paša satura ziņojumu izglītības iestāde policijā vērsās arī nākamajā dienā, 1.decembrī, kad no skolas patvaļīgi bija aizbēguši divi audzēkņi - abi 1991.gadā dzimuši.
- 1.decembrī saņemts ziņojums no Gaujienas internātskolas, ka atkārtoti aizbēguši divi audzēkņi - 1990. un 1991.gadā dzimušie.
- 2.decembrī saņemts ziņojums no Virešu pagasta Sikšņu pamatskolas, ka skolas pagalmā 1984.gadā dzimis pilngadīgs jaunietis fiziski aizskāris 1991.gadā dzimušu nepilngadīgu jaunieti. Lietas apstākļus noskaidro.
- 4.decembrī pulksten 00.09 saņemts ziņojums no Alūksnes kafejnīcas "Altiņš", ka kafejnīcas apmeklētājs, 1980.gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā, ar kāju izspēris tualetes durvis.
- 5.decembrī saņemts ziņojums no Apes ielas 12 Alūksnē un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Alūksnes brigādes, ka Apes ielā 12 deg dzīvoklis.
"Aizbraucot uz notikuma vietu, atklājās, ka kāda dzīvokļa iemītniece vannas istabā ierīkojusi virtuvi un cep pankūkas. Pa ventilācijas šahtu dūmi aizplūst uz citiem dzīvokļiem un kaimiņiem šķiet, ka kaut kur deg," saka Zigurds Safranovičs.
Alūksnes rajona Kārtības policijas priekšnieka Zigurda Safranoviča sniegtās ziņas pierakstījusi
Līga Vīksna

Citu datumu laikraksti

 • Kopā ar prieku

  Es šorīt jūtos kā balta lapa bez steigas un maldiem, jo esmu kopā ar prieku. Ja man kāds pajautātu, kāpēc es priecājos, nevarētu atbildēt. Vienkārši...

 • Cilvēki mirst, lai dzīvotu

  Laikā, kad visi runā par Ziemassvētku brīnumu, par dāvanu iegādi un gaidāmo svētku svinību norisi, ir cilvēki, kam šajos svētkos citādāk garšos...

 • Lēģerniekos katrs dzīvo, kā māk

  Ej, kur iedams, brauc, kur braukdams, Latvijā it visur līdzās skaistām un lepnām mājām varēs atrast pamestas un pussabrukušas būdiņas, līdzās...

 • Augstskolā aizstāv bakalaura darbus

  Ceturtdien Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas Alūksnes studiju centrā 12 studentiem, kas iegūs kvalifikāciju “sākumskolas skolotājs...

 • Izdos grāmatu par dzīvi pierobežā

  Veclaicenes pagasta pašvaldība kopīgi ar igauņiem īsteno pierobežu sadarbības projektu “Igaunijas dienvidaustrumi un Latvijas ziemeļaustrumi - divi...

 • Tiekas kluba biedri

  Lauvu kluba “Alūksne” biedriem pagājušajā nedēļā bija kārtējā tikšanās, kurā pārrunāja tuvākās aktivitātes.Lauvu kluba "Alūksne" biedriem pagājušajā...