Policija informē

14.novembrī Alūksnes rajona policijas pārvaldē saņemts ziņojums, ka no 11. līdz 14.novembrim Alūksnē, Baložu bulvārī 5, izsisti 13 logu stikli.

14.novembrī Alūksnes rajona policijas pārvaldē saņemts ziņojums, ka no 11. līdz 14.novembrim Alūksnē, Baložu bulvārī 5, izsisti 13 logu stikli. Materiālie zaudējumi - 150 lati. Vainīgā persona tiek meklēta.
15.novembrī saņemts ziņojums, ka Alsviķu pagastā "Stūros 2" dzīvojamajai mājai ir izsisti divi stikli.
15.novembrī saņemts ziņojums, ka Gaujienas internātskolā naktī no 14. uz 15.novembri, uzlaužot garāžu, nozagta automašīna "Opel Ascona", ko vēlāk atrada pie Gaujas tilta ar bojātu paneli un aizdedzes atslēgu. Ir uzsākts kriminālprocess, tiek noskaidrota vainīgā persona.
15.novembrī policijā saņemts ziņojums no Jaunalūksnes pagasta zemnieku saimniecības "Puncene", ka naktī no 14. uz 15.novembri saimniecības kokzāģētavā automašīnai "Ural", ar kuru ved kokus, ir sadurtas trīs riepas, bet viena riepa sadurta kokmateriālu iekrāvējam. Ir aizdomās turamā persona, uzsākts kriminālprocess.
15.novembrī saņemts ziņojums no Ilzenes pagasta, ka naktī no 12.uz 13.novembri daudzdzīvokļu mājā sabojātas vairākas televīzijas antenas. Aizdomās tur divus jauniešus - 1985. un 1986.gadā dzimušus, kas alkohola reibumā staigājuši pa jumtu, sabojājot televīzijas antenas, kabeļus. Iekļūstot neapdzīvotā dzīvoklī, ir sabojājuši elektrības kabeli un izlauzuši plīts virsmu. Ir uzsākts kriminālprocess.
17.novembrī saņemts ziņojums, ka naktī no 8.uz 9.novembri Alūksnes slimnīcā no kāpņu telpas ir nozagts velosipēds.
18.novembrī policijā ziņo, ka laikā no 17.uz 18.novembri Gaujienas pagastā no šķūņa ir nozagta automašīna "Moskvič", kura pēc kāda laika atdzīta atpakaļ un novietota šķūnī, bet avarējušā stāvoklī. Vainīgās personas vēl tiek noskaidrotas, ir uzsākts kriminālprocess.
19.novembrī saņemts ziņojums, ka Alūksnē, Siguldas ielā 10-1, dzīvokļa logam ir izsists stikls. Uzsākts kriminālprocess, un vainīgā persona tiek meklēta.
19.novembrī saņemts ziņojums, ka Alūksnē pie Alūksnes bērnu un jaunatnes sporta skolas angāra ir nozagts velosipēds "Rokmašina". Materiālie zaudējumi - 50 lati.
19.novembrī policijā ziņo no Alsviķu pagasta, ka 1984.gadā dzimis jaunietis no veikala nozadzis vienu alus bundžu 0,30 latu vērtībā. Pēc neilga laika saņemts ziņojums, ka 1983.gadā dzimušam vīrietim Alsviķos ir nodarīti miesas bojājumi un vainīgs tas pats 1984.gadā dzimušais jaunietis. Ir uzsākts kriminālprocess.
20.novembrī reģistrēts ziņojums, ka 19.novembrī Alūksnē, Ojāra Vācieša ielā 20, no šķūnīša nozagts velosipēds "Rokmašina", kuru policija jau ir atradusi. Ir aizdomās turamā persona, uzsākts kriminālprocess.
20.novembrī saņemts ziņojums, ka Alūksnes autoostā 1989.gadā dzimis jaunietis huligāniski uzvedies un uzmācies otram jaunietim, kas dzimis 1988.gadā. Vainīgajam ir sastādīts administratīvais protokols par sīko huligānismu.
20.novembrī saņemts ziņojums, ka Mālupes pagastā starp jauniešiem ir izraisījies konflikts, kā rezultātā automašīnai "Opel Vectra" ir sabojāts vējstikls. Uzsākts kriminālprocess, vainīgā persona ir noskaidrota.

Citu datumu laikraksti

 • Uz semināru aicina naktsmītņu īpašniekus

  Asociācija “Lauku ceļotājs” sadarbībā ar Pārtikas un veterināro dienestu Latvijas reģionos rīkos seminārus “Labas higiēnas prakses vadlīniju...

 • Balso arī par Alūksnes šoferiem

  Satiksmes ministrijas rīkotajā akcijā “Draudzīgākais autobusa šoferis” pasažieri varēja balsot par tālsatiksmes autobusu vadītājiem vairākās...

 • Sieviešu klubiņš rīko tikšanos

  Kā jau iepriekšējā reizē tika norunāts, Alūksnes rajona sieviešu klubu pārstāves šoreiz tiksies nevis trešdien, bet ceturtdien, 24.novembrī, pulksten...

 • Politiķi izprot, bet nesola

  Spilgta Alūksnes 4. Grāmatu svētku epizode bija sociālajiem jautājumiem veltītā diskusija, kurā piedalījās pieci Latvijā pazīstami politiķi.Spilgta...

 • Latvijā ir melno stārķu populācijas centrs

  Alūksnes Dabas muzejā “Vides labirints” izveidota jauna izstāde, kas stāsta par mūsu spārnoto draugu tālajiem ceļojumiem.Alūksnes Dabas muzejā "Vides...

 • Dibina jaunu asociāciju

  Ceturtdien, 17.novembrī, Rīgā, viesnīcā “Rīga”, paredzēta Latvijas Augļu un dārzeņu importētāju un vairumtirgotāju asociācijas dibināšana.Ceturtdien,...