Policija informē

7.novembrī pulksten 6.50 saņemts ziņojums no Alūksnes vidusskolas, ka naktī no 6.uz 7.novembri ir iekļūts skolas kafejnīcā, nozogot košļājamās gumijas un maiņas naudu no kases aparāta - 1,90 latus.

7.novembrī pulksten 6.50 saņemts ziņojums no Alūksnes vidusskolas, ka naktī no 6.uz 7.novembri ir iekļūts skolas kafejnīcā, nozogot košļājamās gumijas un maiņas naudu no kases aparāta - 1,90 latus. Ziņojums par iekļūšanu Alūksnes vidusskolas kafejnīcā policijā saņemts arī 11.novembrī. Tad no skolas ziņoja, ka nozagtas šokolādes tāfelītes.
7.novembrī saņemts ziņojums, ka Annas pagastā, 700 metru attālumā no dzelzceļa stacijas "Umernieki", ir atrasti Otrā Pasaules kara laika dažāda kalibra nesprāguši lādiņi. Par to tika ziņots sapieriem, kas lādiņus iznīcināja.
7.novembrī saņemts ziņojums, ka no Kalncempju pagasta mājām "Elksnīši" un no šīs mājas pagalma ir nozagti elektromotori. Materiālie zaudējumi - 200 latu.
9.novembrī Alūksnes slimnīca ziņo, ka 1962.gadā dzimis vīrietis, kam nesen veikta smaga galvas traumas operācija, patvaļīgi atstājis medicīnas iestādi.
9.novembrī saņemts ziņojums no Liepnas vidusskolas, ka no virsdrēbēm skolas garderobē ir nozagtas dažādas mantas. Cietušie ir divi jaunieši, kas dzimuši 1991.gadā. Vainīgais ir 1987.gadā dzimis jaunietis, kuram sastādīts protokols par patvaļību.
10.novembrī saņemts ziņojums no 1941.gadā dzimušas alūksnietes, ka Alūksnē, Brūža ielā, no dzīvokļa ir nozagts televizors. Materiālie zaudējumi - 80 latu. Vainīgais pārbaudāmais ir 1984.gadā dzimis vīrietis.
11.novembrī Pededzes pagastā no mājām "Laužņi" nozagta divu kubikmetri malkas. Materiālie zaudējumi - 14 lati. Vainīgā persona ir noskaidrota.
11.novembrī policijā ar iesniegumu vērsusies 1969.gadā dzimusi sieviete, ka 1967.gadā dzimis vīrietis nemaksā uzturlīdzekļus par bērnu.
12.novembrī Alūksnē, Merķeļa ielā 17a, 1968.gadā dzimuša vīrieša automašīnai "Opel Kadet", kas atradās mājas pagalmā, ir izsists labās puses aizmugurējais logs un sabojāta durvju slēdzene.
12.novembrī Alūksnē, Merķeļa ielā 17a, mājas pagalmā novietotai automašīnai "Opel Astra" ir izsists sānu logs un nozagts naudas maks, kurā atradās nauda un kredītkartes.
12.novembrī 1967.gadā dzimis vīrietis ziņo, ka Alūksnē, Jāņkalna ielā 41, no malkas šķūņa, kas nebija aizslēgts, ir nozagts viens kubikmetrs malkas.
12.novembrī ziņots no ģimenes ārsta prakses vietas Jaunlaicenes pagastā, ka pēc medicīniskās palīdzības vērsies 1984.gadā dzimis jaunietis, kam nodarīti miesas bojājumi. "Bērni spridzināja petardes. Vienam jaunietim tas nepatika un kādu iepļaukājis, lai šo procesu pārtrauktu. Iepļaukātais zstāstīja to tēvam, kas iekaustīja 1984.gadā dzimušo jaunieti," saka Z.Safranovičs.
12.novembrī no Strautiņu Sociālās korekcijas izglītības iestādes ziņots, ka skolu patvaļīgi atstājis 1991.gadā dzimis audzēknis.
13.novembrī 1946.gadā dzimis vīrietis ziņojis, ka Gaujienas pagasta "Ceriņos 7" saimniecības ēkai ir izsisti pieci logi. Materiālo zaudējumus un vainīgos noskaidro.
13.novembrī 1948.gadā dzimusi alūksniete ziņojusi, ka viņas dzīvoklim Helēnas ielā 43-4 ar akmeni ir sabojāta plastmasas loga stikla pakete. Materiālie zaudējumi - 25 lati.

Citu datumu laikraksti

 • Lāčplēša svētkos

  Tālajā 1919.gadā visi, kas varēja un spēja nest ieročus, cēlās, lai aizstāvētu un atbrīvotu Rīgu no uzbrūkošās Bermonta armijas, un 11.novembrī Rīga...

 • Pirmie maksājumi par laukaugu un lopbarības platībām

  Šonedēļ Lauku atbalsta dienests uzsāk papildu valsts tiešo maksājumu par laukaugu un lopbarības platībām avansa izmaksu 80 procentu apmērā, jo valstī...

 • Apvienos Mālupes pagasta pensionārus

  Mālupes pagasta “Mārās” pašvaldībā dzīvojošajiem pensionāriem šonedēļ bija otrā tikšanās, jo arī Mālupes pagastā ir nolēmuši veidot savu pensionāru...

 • Atgriezušās priecīgas un iespaidiem bagātas

  “Kad lidmašīna ir uz zemes Latvijā, priecīgi saskatāmies, esam mājās! Tikai mājupceļā atklājas katra bažas un satraukumi, kas bijuši pirms brauciena,...

 • Izmanto iespēju!

  Vēl tikai līdz 15.novembrim jauniešu organizācija “Avantis” aicina pieteikties stipendiju konkursam un Gada balvai.Vēl tikai līdz 15.novembrim...

 • Vidzemē attieksme ir neitrāla

  Oktobrī veiktajā sabiedriskās domas aptaujā noskaidrota Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Latvijas dalību Eiropas Savienībā.Oktobrī veiktajā...