Policija informē

31.oktobrī Alūksnes rajona policijas pārvaldē saņemts ziņojums no Uzturlīdzekļu garantijas fonda administrācijas, ka kāds alūksnietis - 1955.gadā dzimis vīrietis - izvairās no uzturlīdzekļu maksāšanas par savu bērnu 1957.gadā dzimušai sievietei.

31.oktobrī Alūksnes rajona policijas pārvaldē saņemts ziņojums no Uzturlīdzekļu garantijas fonda administrācijas, ka kāds alūksnietis - 1955.gadā dzimis vīrietis - izvairās no uzturlīdzekļu maksāšanas par savu bērnu 1957.gadā dzimušai sievietei.
31.oktobrī saņemts ziņojums no alūksnieša, 1951.gadā dzimuša vīrieša, ka Alūksnē, Torņa ielā 15, no viņa bērna velosipēda, kas atradies kāpņu telpā, ir nozagts pulsators. Materiālais zaudējums - 30 lati.
1.novembrī saņemts ziņojums, ka Alūksnē, Mežinieku ielā 3 - 4, ir bez vēsts pazudis kaimiņš. Pēc izmeklēšanas veikšanas noskaidrojās, ka "pazudušais" kaimiņš ārstējas Alūksnes slimnīcā.
1.novembrī ar iesniegumu policijā vērsies 1993.gadā dzimis vīrietis, ka pie veikala "EET Vidzeme" Alūksnē viņam ir nozagts velosipēds.
2.novembrī Gaujienas internātskola ziņo, ka no izglītības iestādes patvaļīgi aizgājuši 1991., 1992.gadā dzimuši un divi 1993.gadā dzimuši jaunieši.
2.novembrī saņemts ziņojums no 1989.gadā dzimuša jaunieša, ka Alūksnē pie veikala "Klaipiņš" viņam ir nozagts velosipēds. Materiālais zaudējums - 105 lati.
2.novembrī saņemts ziņojums no 1961.gadā dzimušas sievietes, ka Alūksnē, Lielā Ezera ielā 22, no mājas pagalma ir nozagts viņas velosipēds. Materiālais zaudējums - 230 lati.
3.novembrī saņemts ziņojums, ka Alūksnē, Krišjāņa Barona ielā 4, uzlaužot saimniecības ēkas durvis, naktī no 2. uz 3.novembri ir nozagts 50 litru alumīnija katls.
4.novembrī saņemts ziņojums no Apes, ka no mājas Robežu ielā 4 pagalma ir nozagts sieviešu velosipēds "Viktorija". Materiālais zaudējums - 20 lati.
5.novembrī saņemts ziņojums no Apes, ka "Silikātos" no garāžas ir nozagta automašīna "Opel Omega". "Nozagtā automašīna tika ātri atrasta pie Apes arodvidusskolas ar bojātu aizmugurējo riepu un sajūgu. Vainīgās personas jau ir noskaidrotas - divi 1986.gadā dzimuši jaunieši. To atrašanā daudz palīdzēja pats cietušais," saka Alūksnes rajona policijas pārvaldes kārtības policijas priekšnieks Zigurds Safranovičs.
6.novembrī saņemts ziņojums, ka Alsviķu pagasta saimniecībai "Imanti" ir sabojāts informatīvs reklāmas plakāts. Materiālais zaudējums - 180 lati.
6.novembrī saņemts ziņojums no sievietes, ka Alūksnē, Dārza ielā 15, izsitot ieejas durvju logu, iekļūts mājā un nozagts mūzikas centrs "Sony" un elektriskais galda pulkstenis. Materiālais zaudējums - 108 lati.
6.novembrī ir saņemts iesniegums no Alsviķiem, ka vairāki jaunieši, būdami alkohola reibumā, ir izpostījuši jauno bērnu rotaļlaukumu - salauzuši mājiņu, galdu, krēslus un solus. "Aizdomās turamie ir vairāki jaunieši, tādēļ vainīgos noskaidrosim izmeklēšanas procesā," saka Z.Safranovičs.
6.novembrī saņemts ziņojums no 1963.gadā dzimušas sievietes, ka Alūksnē, Ojāra Vācieša ielā 20 - 2, viņas dzīvoklī virtuvei ir izdauzītas divas loga rūtis. Vainīgā persona ir noskaidrota - 1990.gadā dzimusi jauniete, kas bijusi alkohola reibumā.
7.novembrī pulksten 6.00 saņemts ziņojums no Alūksnes slimnīcas, ka medicīnas iestādi patvaļīgi atstājis 1989.gadā dzimis Strautiņu Sociālās korekcijas izglītības iestādes audzēknis, kas ārstējās slimnīcā.

Citu datumu laikraksti

 • Valsts svētkos suminās labākos

  Zeltiņu pagasta padome izsludinājusi aptauju, lai izlemtu, kurus iedzīvotājus apbalvot valsts svētkos 18.novembrī.Zeltiņu pagasta padome...

 • Reģistrēs divus ceļus

  Jaunalūksnes pagasta padomes oktobra sēdē deputāti nolēma papildus reģistrēt “Latvijas Valsts ceļu” Vidzemes reģionālajā Alūksnes nodaļā ceļus Dudas...

 • Zooveikali saņem apliecības

  Ceturtdien Pārtikas un veterinārā dienesta Alūksnes pārvaldes pārstāvji apmeklēja Alūksnes veterinārās aptiekas un zooveikalu, lai izsniegtu...

 • Tikšanās Sorosa fondā

  Nodibinājuma “Sorosa fonds - Latvija” telpās 17.oktobrī notika tikšanās ar Igaunijas Peipsi pārrobežu sadarbības centra direktori Silli Telver un...

 • Jaunākais likumdošanā

  Grozījumi Tiesu izpildītāju likumā.Grozījumi Tiesu izpildītāju likumā Likums nosaka zvērināta tiesu izpildītāja pienākumu pēc izziņas iestāžu, kā arī...

 • Dzīvokli var privatizēt uz nomaksu

  Tuvojas gada nogale, kad beigusies vairāk nekā desmit gadus ilgusī valsts un pašvaldības dzīvojamo māju privatizācija.Tuvojas gada nogale, kad...

 • Aicina Igaunijas Rūķu zeme

  Igaunijā, Monistes Rūķu zemē, sāk darboties rūķi. Šoziem notiek aktīva gatavošanās Rūķu olimpiskajām spēlēm, kas notiks decembrī. Alūksniešiem šogad...

 • Aicina iesaistīties konkursā

  Strauji tuvojas 20. novembris, kad beidzas pretendentu pieteikšana Kultūras ministrijas (KM) un interneta portāla “www.notikumi.lv” izsludinātajam...

 • Turpinās tūrisma konkurss

  Turpinot tūrisma konkursu skolēniem “Pilis, muižas un baznīcas Alūksnes rajonā”, šodien laikrakstā publicējam atbildes uz pirmās kārtas jautājumiem,...