Policija informē

17.oktobrī pulksten 00.10 Alūksnes rajona policijas pārvaldē saņemts ziņojums no Alūksnes slimnīcas, ka slimnīcā vērsies 1985.gadā dzimis vīrietis, kurš guvis galvas traumu. Notiek lietas izskatīšana.

17.oktobrī pulksten 00.10 Alūksnes rajona policijas pārvaldē saņemts ziņojums no Alūksnes slimnīcas, ka slimnīcā vērsies 1985.gadā dzimis vīrietis, kurš guvis galvas traumu. Notiek lietas izskatīšana.
17.oktobrī saņemts iesniegums no 1980.gadā dzimušas sievietes, kas dzīvo Virešu pagastā, ka viņas vīrs, 1974.gadā dzimis vīrietis, viņu ir fiziski un morāli iespaidojis.
17.oktobrī saņemts ziņojums no Alūksnes slimnīcas, ka medicīnas iestādē vērsies 1990.gadā dzimis jaunietis, kuram konstatēti miesas bojājumi. "Šī lieta jau ir izskatīta. Sākotnēji jaunietis apgalvoja, ka cietis avārijā, bet beigās atzinis, ka traumu guvis krītot," saka Zigurds Safranovičs.
17.oktobrī saņemts ziņojums no 1978.gadā dzimuša vīrieša Alsviķu pagastā, ka viņa mājas "Vēveri" pagalmā sagriezta un sagatavota nodošanai metāllūžņos zāles pļaujamā mašīna, kuru var vilkt zirgs. "Šī lieta jau ir izskatīta un atrasts vainīgais - 1985.gadā dzimis jaunietis. Cietušais laikus izsauca policiju, tādēļ vainīgo izdevās "noķert aiz rokas"," saka Z.Safranovičs.
18.oktobrī saņemts ziņojums no Jaunalūksnes pagasta "Lāčudārzā" dzīvojoša vīrieša, ka viņa brālis - 1971.gadā dzimis vīrietis - sola izdarīt pašnāvību. "Vīrieti, kas solīja izdarīt pašnāvību, ar neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnu aizveda uz psihiatrisko slimnīcu Strenčos," norāda Z.Safranovičs.
18.oktobrī saņemts ziņojums no Alūksnes spēļu zāles "Klondaika". Tur klients, 1976.gadā dzimis vīrietis, spēļu automātā laimēja 4000 latu. "Spēļu zālē uz vietas tik lielas naudas summas neglabā, tādēļ uzreiz nevar klientam izmaksāt laimēto summu. Sākotnēji klients piekrita, ka naudu izmaksā citā dienā, bet pēc kāda laika atgriezās spēļu zālē un pieprasīja bārmenim laimēto naudu uzreiz, izraisot strīdu un kautiņu," stāsta Z.Safranovičs.
18.oktobrī saņemts iesniegums no 1971.gadā dzimuša vīrieša. Viņš uzņēmuma "Narvesen" kioskā pie Alūksnes autoostas uz letes bija aizmirsis naudas maku, kurā bija 170 latu, kredītkarte, dokumenti - autovadītāja apliecība un transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība. Atgriežoties kioskā, vīrietis konstatējis, ka naudas maka ar tur bijušo saturu vairs nav.
Naktī uz 19.oktobri pulksten 00.00 saņemts ziņojums no vīrieša Mālupes pagastā, ka viņam ir nozagts mobilais tālrunis. "Aizbraucot uz norādīto vietu Mālupē, policisti sastapa tikai vīrieša sievu. Viņa atzina, ka vīru nav redzējusi vismaz nedēļu un nezina, kur viņš atrodas, lietojot alkoholu. Policijas darbinieki cietušo nesastapa, jo neviens nezina, kur viņš ir. Varbūt pats ir tālruni nozaudējis," saka Z.Safranovičs.
19.oktobrī saņemts ziņojums no 1972.gadā dzimušas alūksnietes, ka viņas vīrs, 1975.gadā dzimis alūksnietis, mājas pagalmā ar automašīnu "Opel Omega" ir apzināti sadauzījis viņas automašīnu "Plymouth Neon". "Sieviete automašīnu iegādājusies līzingā, bet vīrs to apzināti vairākās vietās sadauzījis. Ir ierosināta krimināllieta par svešas mantas iznīcināšanu," saka Z.Safranovičs.
21.oktobrī vērsusies 1981.gadā dzimusi sieviete no Alūksnes, ka Rīgā ir bez vēsts pazudis viņas brālis, kas pēc deklarētās dzīvesvietas dzīvojis un strādājis Rīgā. Lietas materiāli izskatīšanai ir nosūtīti uz Rīgas policijas pārvaldi.
21.oktobrī pulksten 7.46 saņemts ziņojums no 1972.gadā dzimuša alūksnieša, ka viņa automašīnai "Volkswagen Golf", kas atradusies Apes ielas 12. mājas pagalmā, nozagts aizmugurējā vējstikla bagāžnieka plaukts ar mūzikas skaļruņiem un priekšējā dekoratīvā reste ar gaismas ķermeņiem 95 latu vērtībā. Lietu izmeklē.
21.oktobrī saņemts ziņojums no Gaujienas speciālās internātpamatskolas, ka atpūtas telpā sabojāti seši lieli, mīksti atpūtas krēsli. Vainīgie jau ir noskaidroti - 1991., 1990. un 1989.gadā dzimuši skolas audzēkņi.
21.oktobrī no 1971.gadā dzimuša vīrieša saņemts ziņojums, ka Mārkalnes pagastā no viņa automašīnas "Audi Coupe" mājas pagalmā nozagts akumulators, nodarot zaudējumus 20 latu vērtībā.
21.oktobrī saņemts ziņojums, ka Latgales ielā 3, Alūksnē, pie veikala "Saulīte", no stāvlaukuma ir nozagts velosipēds. Cietusī ir 1950.gadā dzimusi sieviete, kurai nodarīts zaudējums 50 latu vērtībā.
21.oktobrī policijā saņemts ziņojums no 1939.gadā dzimušas sievietes, ka viņai Pasta ielā 1, Apē, tiek traucēts miers, dauzoties gar logu. Rezultātā ir aizķerts televizora kabelis, kas ir mājas ārpusē pie loga, un norauts istabā no skapīša televizors. Lieta tiek izskatīta.
22.oktobrī saņemts ziņojums no Alūksnes slimnīcas, ka medicīnas iestādē pēc palīdzības vērsies 1989.gadā dzimis apenietis, kas guvis traumu kautiņā. Vainīgā persona ir noskaidrota - 1985.gadā dzimis vīrietis.
23.oktobrī pulksten 00.45 saņemts ziņojums no Sociālās korekcijas izglītības iestādes Strautiņos, ka no iestādes patvaļīgi aizgājuši divi audzēkņi - 1990.un 1991.gadā dzimuši.

Citu datumu laikraksti

  • Četrdesmit gados jūtas kā īsta sieviete

    Varu iedomāties, ar kādu mīļumu apeniete Līvija Sekača vada stundas skolā, kā viņa skolēniem stāsta par pasauli, ko katrs mēģinām skatīt ar citādākām...

  • Modernizē bērnu literatūras nodaļu

    Lai uzlabotu informācijas ieguves iespējas bērniem, Alūksnes pilsētas bibliotēka sadarbībā ar Alūksnes sākumskolas un vidusskolas bibliotēku īstenoja...

  • Pagasta centrā atjaunos apgaismojumu

    Malienas pagasta padomes sēdē deputāti apstiprināja pagasta teritoriālo plānojumu kā saistošos noteikumus.Malienas pagasta padomes sēdē deputāti...