Policija informē

1.oktobrī saņemta informācija, ka Apē no automašīnas bagāžnieka nozagti divi motorzāģi. 30.septembrī Alsviķu pagastā no automašīnas salona nozagtas mantas 62 latu vērtībā.

1.oktobrī saņemta informācija, ka Apē no automašīnas bagāžnieka nozagti divi motorzāģi. 30.septembrī Alsviķu pagastā no automašīnas salona nozagtas mantas 62 latu vērtībā.
- No sociālās korekcijas izglītības iestādes "Strautiņi" 1.oktobrī aizbēguši 1989. un 1991.gadā dzimuši zēni.
- 29.septembrī saņemta informācija, ka Kalncempju pagastā 1968.gadā dzimis vīrietis izsitis automašīnas priekšējo stiklu un salauza durvju rokturi. Vīrieša rīcības motīvs - sasvstarpējas nesaskaņas ar automašīnas īpašnieku.
- 29.septembrī saņemta informācija, ka Gaujienā bērni ar akmeņiem apmētājuši vienaudžus un kādu sievieti. Medicīniskā palīdzība nevienam nav bijusi nepieciešama.
- 29.septembrī saņemts iesniegums, ka Pededzes pagastā laikā no 22. līdz 29.septembrim no fermas nozagta 150 metrus gara caurule. Ferma ir privātīpašums, taču tajā pašlaik saimnieciskā darbība nenotiek.
- 28.septembrī Ziemeru pagastā pagaidām nenoskaidroti zagļi iekļuvuši šķūnī un nozaguši divus motorzāģus.
- 27.septembrī Gaujienas pagasta padome ziņojusi policijai, ka izdemolēta brīvdabas estrāde - sabojāta durvju slēdzene, izsists stikls. Pārbaudāmās personas - 16 un 14 gadu veci jaunieši.
- 27.septembrī policija saņēmusi iesniegumu, ka Alūksnē veikalā kāds 1967.gadā dzimis vīrietis ar pēcmaksu iegādājies četrus skābekļa balonus, taču maksājumus neveic.
- Alūksnē 29.septembrī policija operatīvi aizturējusi 44 gadus vecu vīrieti, kuru tur aizdomās par mobilā tālruņa nolaupīšanu uz ielas 20 gadus vecam alūksnietim. Alūksnes rajona policijas pārvaldes atbildīgais par sadarbību ar presi Gints Upenieks informē, ka laupītājs jaunietim uzbrucis taksometra pieturā Alūksnē, Lielā Ezera ielā. Cietušais nekavējoties vērsies policijā, kas atrada aizdomās turamo, pie kura bija nolaupītais tālrunis. Cietušais ir atguvis savu mobilo telefonu. Aizdomās turamais vīrietis agrāk jau ir tiesāts.

Citu datumu laikraksti

  • Kļūdu labojums

    Laikraksta “Alūksnes Ziņas” 25.septembra numura īsziņā “Uzņēmumam nedzēš nodokļu parādu” ir neprecizitāte.Laikraksta "Alūksnes Ziņas" 25.septembra...

  • Iespējams, slēpj nelaimes gadījumus darbā

    Mālupes pagastā SIA “Sildgunda” kūdras ražošanas punktā traktorists, regulējot kustībā esošu transportiera lenti, guva smagu traumu.Mālupes pagastā...

  • Pirmo reizi iegūst “zaļo” sertifikātu

    Pededzes pagasta zemnieku saimniecība “Slobodka” nesen saņēma bioloģiskās saimniekošanas sertifikātu. Saimnieki Ņina un Guntis Koki cer, ka tas...