Policija informē

Nozog TV antenu. 1965.gadā dzimis Jaunlaicenes iedzīvotājs 8.martā ziņojis policijai, ka no mājas pagalma nozagta televīzijas antena.

Nozog TV antenu
1965.gadā dzimis Jaunlaicenes iedzīvotājs 8.martā ziņojis policijai, ka no mājas pagalma nozagta televīzijas antena.
Pazūd telefons
Ziemeru pagastā 7.martā 1968.gadā dzimusi sieviete automašīnu stāvlaukumā pazaudējusi mobilo telefonu.
Zog no pagraba
Trapenes pagastā 1927.gadā dzimusi sieviete ziņojusi policijai,
ka no pagraba nozagta pārtika
26 latu vērtībā.
Aizbēg no skolas
Strautiņu mācību pāraudzināšanas iestādi 6.martā patvarīgi atstājuši trīs 1990.gadā dzimuši zēni.
Nozog alus glāzes
Policija 5.martā saņēmusi informāciju no Alūksnes atpūtas kluba "Jolanta" par divu alus glāžu zādzību. Aizdomās turamais - 1984.gadā dzimis jaunietis.
Nelikumīgi pieslēdz elektrību
Jaunalūksnes pagastā ir aizdomas par nelikumīgu elektrības pieslēgumu. Pārbaudāmā persona - 1960.gadā dzimusi sieviete, kuras mājoklī līdz šim bijusi atslēgta elektrība. Policija informāciju par šo faktu saņēmusi 9.martā.
Nozog pārtiku
Bejas pamatskolā laikā no 5. līdz 8.martam nozagta pārtika 5,25 latu vērtībā. Policija informāciju par to saņēmusi 9.martā.
Cieš no suņiem
Policija 9.martā saņēmusi divus iesniegumus par suņu uzbrukumiem. 1987.gadā dzimusi jauniete sūdzējās, ka viņu sakodis suns Liepnas pagastā. Savukārt 1965.gadā dzimis vīrietis informējis, ka 4.martā Gaujienas pagastā suns uzbrucis 1993.gadā dzimušai meitenei. Abos gadījumos cietušajām veiks ekspertīzi.
Suņu saimniekus var saukt pie kriminālatbildības.

Citu datumu laikraksti

  • Nenožēlo nevienu dzīves mirkli

    Alūksniete Ausma Lietaviete šodien ir laimīga, ka dzīvo, var būt kopā ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem un ka viņiem klājas labi. Arī par to, ka nav...

  • Vai Einars Repše beidzis savu misiju Latvijā?

    Neviltotu prieku daudzos politiķos izraisīja Einara Repšes paziņojums, ka viņš atsakās no savas kandidatūras premjera amatam par labu Krišjānim...

  • Apbalvo čaklākos izplatītājus

    Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolas skolēnus svētdien Rīgā apbalvoja kā vienus no čaklākajiem UNICEF atklātņu izplatītājiem.Ojāra Vācieša Gaujienas...