Policija informē

Pārkāpj robežu. Policijā 23.janvārī saņemts iesniegums, ka Alsviķu pagastā kaimiņu saimniecībā, veicot mežizstrādi, pārkāptas robežas.

Pārkāpj robežu
Policijā 23.janvārī saņemts iesniegums, ka Alsviķu pagastā kaimiņu saimniecībā, veicot mežizstrādi, pārkāptas robežas. Savukārt kādā citā gadījumā šajā pašā pagastā mežā konstatēta patvaļīga koku ciršana. Policija informāciju par to saņēmusi 23.janvārī. Materiālo zaudējumu precizē.
Izraisa konfliktus
Alsviķu pagastā 21.janvārī noticis ģimenes konflikts. No Jaunlaicenes 24.janvārī policija saņēmusi informāciju par ģimenes konfliktu, ko izraisījis 1978.gadā dzimis vīrietis.
Zog no pagraba
Trapenes pagastā laikā no 20. līdz 23.janvārim no pagraba pazudusi pārtika. Policija informāciju par to saņēmusi 24.janvārī. Materiālo zaudējumu precizē.
Sūdzas par suni
Alūksnes slimnīca 24.janvārī policiju informējusi, ka medicīniskā palīdzība bija jāsniedz 1989.gadā dzimušai pusaudzei, kurai Virešu pagastā iekodis suns. Cietušajai veic ekspertīzi, lai konstatētu nodarīto miesas bojājumu smaguma pakāpi. Pēc tam lems par krimināllietas ierosināšanu.

Citu datumu laikraksti

  • Rīkos filozofisku diskusiju

    Bejas interešu klubiņa “Pīlādzis” dalībnieces 22.janvārī pulksten 12.00 filozofiskā diskusijā dalīsies pārdomās par tēmu “Logs”.Bejas interešu...

  • Rosinās pārcelt darbdienas

    Lai efektīvāk izmantotu darba laiku, šodien valdība lems par vairāku 2004.gada darbdienu pārcelšanu.Lai efektīvāk izmantotu darba laiku, šodien...

  • Vēlas zināt iedzīvotāju viedokli

    Ministru kabineta komitejas sēdē apstiprināts Ekonomikas ministrijas projekts “Latvijas rūpniecības attīstības pamatnostādnes”.Ministru kabineta...