Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Policija informē

Docents Jānis Rozenbergs izsaka pateicību Alūksnes rajona policijas pārvaldes policistiem Zigurdam Safronovičam un Liesmai Pugejai.

Docents Jānis Rozenbergs izsaka pateicību Alūksnes rajona policijas pārvaldes policistiem Zigurdam Safronovičam un Liesmai Pugejai. Abi palīdzējuši operatīvi atrisināt meža lietu.
Savukārt policistam Zigmundam Bērziņam izteikta pateicība par nozagta mobilā telefona atrašanu.
Policija 7.aprīlī saņēmusi informāciju par pagraba uzlaušanu Veclaicenes pagastā. Nozagtas dažādas mantas.
Zeltiņu pagastā kāds 1971.gadā dzimis vīrietis ciemošanās laikā mājas saimniekiem nozadzis naudu un mobilo telefonu. Policijai par to ziņots 7.aprīlī.
Veclaicenes pagastā nelikumīgi nocirsti 24 koki. Policijai par to ziņots 7.aprīlī. Policija noskaidrojusi aizdomās turamo personu. Ierosināta krimināllieta. "Cirtēji apgalvo, ka nav naudas un koki esot vienīgā iespēja izdzīvot," saka Alūksnes rajona policijas pārvaldes priekšnieks Ansis Gailītis.
Liepnas pagastā 7.aprīlī dzīvesvietā miris atrasts vīrietis. Vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas.
Mālupes pagastā saimnieks apturējis zagļus brīdī, kad tie no fermas nesuši ārā reduktoru. Policijai par notikušo ziņots 7.aprīlī.
Alūksnes rajona policijas pārvalde 8.aprīlī saņēmusi informāciju par 5.aprīlī nozagtu automašīnas reģistrācijas apliecību. Bet Gaujienā 8.aprīlī nozagts velosipēds.
Policija saņēmusi informāciju par "Volkswagen Passat" markas automašīnas zādzību un sasišanu Alūksnē 2002.gada 6.decembrī. Noskaidrota aizdomās turamā persona - 1970.gadā dzimis, agrāk jau sodīts vīrietis. Visticamā, ierosinās krimināllietu.
Veclaicenē, "Mazpurēnos", patvaļīgi nocirsti koki. Aizdomās turamie ir noskaidroti. Ierosinās krimināllietu. Notikums reģistrēts 7.aprīlī.
Alūksnes kriminālpolicija 7.aprīlī, sadarbojoties ar cietušajiem, atklāja pirms pāris gadiem notikušu noziegumu - dzīvokļa apzagšanu. Toreiz nozaga televizoru un citas mantas, ko tagad izdevies atrast. Policija aizturējusi aizdomās turamo personu.
"Ir aizdomas, ka šis cilvēks ir apzadzis vēl vairākas dārza mājas un citas neapdzīvotas ēkas," saka Alūksnes rajona policijas pārvaldes priekšnieks Ansis Gailītis.

Citu datumu laikraksti

 • Ministrs vēlas redzēt ražojošus laukus

  Zemkopības ministrs Mārtiņš Roze pārliecināts, ka laukos cilvēkiem biežāk jāsanāk kopā, lai dalītos pieredzē un paustu viedokli par lauksaimniecības...

 • Kā labais kartupelis kļūst par slikto

  Šonedēļ žurnālā "Ieva": intervija ar Valkas pilsētas domes priekšsēdētāju Ventu Kraukli.Šonedēļ žurnālā "Ieva": intervija ar Valkas pilsētas domes...

 • Būs jauns pielikums "Citādie Lauki"

  Klajā nācis informatīvā lauku politikas biļetena "Agro Pols" 6.numurs.Klajā nācis informatīvā lauku politikas biļetena "Agro Pols" 6.numurs. Tajā...

 • Zupas dēļ galu nedarīs

  Kādā rītā radio Ufo un Fredis jokojās, kāpēc mēdz būt tā, ka cilvēki izdara pašnāvību nelaimīgas mīlestības dēļ, bet to nedara, ja zupa ir negaršīga...

 • Laimīga nejaušība ved uz Itālijas Alpiem

  Edgars Riekstiņš, kuram pēc trīs nedēļām paliks 18 gadi, ir aktīva dzīvesveida atbalstītājs, kam netīk stundas un dienas vadīt dīkdienībā.Edgars...

 • Gājputni atgriežas sargātā zemē

  Kopš neatminamiem laikiem dabas atmoda pavasarī ir neiedomājama bez gājputnu atgriešanās.Kopš neatminamiem laikiem dabas atmoda pavasarī ir...