Policija informē

Nokūstot sniegam, atrod vīrieša līķi. Liepnas pagastā, nokūstot sniegam, 13 metru attālumā no ceļa atrasts 1942.gadā dzimuša vīrieša līķis.

Nokūstot sniegam, atrod vīrieša līķi
Liepnas pagastā, nokūstot sniegam, 13 metru attālumā no ceļa atrasts 1942.gadā dzimuša vīrieša līķis. Alūksnes rajona policijas pārvaldes priekšnieks Ansis Gailītis informē, ka vīrieti meklē jau no rudens. Mirušajam vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas. Visticamāk, ka vīrietis nosalis, būdams piedzēries.Netālu no mehāniskajām darbnīcām ceļa malā vīrieša līķis nogulējis visu ziemu.
Noskaidro aizdomās turamos
Sakarā ar piecu kubikmetru baļķu zādzību Alūksnes rajonā policija ir noskaidrojusi aizdomās turamās personas, kuras sauks pie kriminālatbildības.
Regulāri zog mobilos telefonus
3.aprīlī klubā kādam apmeklētājam bija pazudusi soma, kurā atradās mobilais telefons. Izdevies noskaidrot aizdomās turamo personu. Savukārt citā gadījumā sporta nodarbībās vidusskolā arī nozagts mobilais telefons. Vainīgais nav noskaidrots.
Saindējas ar alkoholu
Alūksnes slimnīcā 3.aprīlī ar organisma saindēšanās pazīmēm ievietots kāds 1990.gadā dzimis zēns. Alūksnes rajona policijas pārvaldes priekšnieks Ansis Gailītis informē, ka zēnam veiktas analīzes, lai konstatētu, vai ir lietotas narkotiskas vai psihotropas iedarbības vielas. Analīžu rezultāti vēl nav zināmi. Noskaidrots, ka zēns alkoholu kopā ar nervu zālēm lietojis vienaudžu kompānijā.

Citu datumu laikraksti

  • Jādzied, kad ir priecīgi, skumji vai bailes

    Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta mazpilsētas kultūras centrā Marija joprojām ir moža.Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta...

  • Gudrs kā Podnieka suns

    Alūksnes un Gulbenes fotocentra īpašnieks Jānis Podnieks apgalvo, ka sešdesmito gadu vidū Liepnas pusē šis teiciens bija daudzu mutēs, "pielipa"...

  • Pāreja uz D vitamīnu un... ozonu

    Vasaras laiku, pabīdot pulksteņa rādītājus stundu uz priekšu, pirmoreiz – Pirmā pasaules kara sākumā – noteica Vācija, Lielbritānija, Īrija un...