Policija ziņo

Mālupe. 16.jūnijā no Mālupes pagasta mājām “Katrīnburga” ziņo, ka no mājas pagalma nozagti apses baļķi guļbūves celtniecībai. Uzsākts kriminālprocess.

Mālupe. 16.jūnijā no Mālupes pagasta mājām "Katrīnburga" ziņo, ka no mājas pagalma nozagti apses baļķi guļbūves celtniecībai. Uzsākts kriminālprocess.
Jaunlaicene. 17.jūnijā šosejas Rīga - Veclaicene 183.kilometrā notikusi automašīnas sadursme ar meža dzīvnieku. Bojāta automašīna.
Alūksne. 17.jūnijā no Pilssalas kafejnīcas "Marta" ziņo, ka tur alkohola reibumā atrodas 1949.gadā dzimusi Alūksnes iedzīvotāja. Sastādīts protokols.
18.jūnijā no Tirgotāju ielas 5 ziņo, ka mājas pagalmā alkohola reibumā atrodas 1969.gadā dzimis vīrietis. Sastādīts administratīvais protokols.
19.jūnijā no interneta kluba Pils ielā 60 ziņo, ka kādam apmeklētājam nozagts mobilais telefons "Sony Ericsson".
20.jūnijā no Brīvības ielas 10a ziņo, ka nepilngadīgi bērni mājas pagalmā sabojājuši dažādas mantas. Lietas apstākļus noskaidro.
22.jūnijā no mājas pagalma Pils ielā 34 nozagts motorollers "Sinski". Uzsākts kriminālprocess.
Jaunanna. 17.jūnijā ziņo, ka uz ceļa braucamās daļas alkohola reibumā atrodas 1962.gadā dzimis vīrietis. Sastādīts protokols.
Vireši. 18.jūnijā no mājām "Gaujas" ziņo, ka no saimniecības pļavas nozagta elektriskā gana vadības pults ar diviem akumulatoriem. Uzsākts kriminālprocess.
Pededze. 18.jūnijā kāds vīrietis ziņo, ka, atgriežoties no meža darbiem, uz ceļa Orlaši - Boiņica - Jaseņici sadegusi automašīna "Ford Transit". Lietas apstākļus noskaidro.
Zeltiņi. 18.jūnijā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests ziņo, ka akciju sabiedrības "Latvijas valsts meži" meža izcirtumā sadegušas šķeldai sakrautās zaru kaudzes. Lietas apstākļus noskaidro.
Liepna. 20.jūnijā autoceļa Viļaka - Zaiceva - Krievijas robeža 22. kilometrā 1977.gadā dzimis automašīnas "BMW" vadītājs nobrauca no ceļa braucamās daļas. Bojāta automašīna. Sastādīts protokols.
Ape. 24.jūnijā pulksten 4.25 ziņo, ka balles laikā pie Apes estrādes automašīnai "Opel Vectra" izsists vadītāja durvju stikls.
Rezaka. 24.jūnijā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests ziņo, ka pulksten 2.00 no elektrības īssavienojuma aizdedzies mājas "Albāti" jumts.
gaujiena. 24.jūnijā kāds Virešu pagasta iedzīvotājs ar automašīnu "Audi A6", būdams alkohola reibumā, Gaujienā iebraucis kokā un pēc tam pats izsaucis ātro neatliekamo medicīnisko palīdzību un policiju. Uzsākts administratīvais process.
Alūksnes rajons ? 21.jūnijā autoceļa Velēna - Sinole - Alūksne 32.kilometrā notikusi automašīnas sadursme ar stirnu. Automašīna bojāta.
No 16. līdz 25.jūnijam policija saņēmusi trīs ziņojumus par ģimenes skandāliem.

Citu datumu laikraksti

 • Lai apturētu patvaļu

  Iniciatīvas grupas vārdā izsaku sirsnīgu pateicību par sniegto nesavtīgo atbalstu parakstu vākšanā referenduma ierosināšanai par pensiju...

 • Aktīva vasara bibliotēkā

  Virešu pagasta bibliotēkā vasaras mēnešos ir liels pusaudžu, bērnu un jauniešu apmeklējums.Virešu pagasta bibliotēkā vasaras mēnešos ir liels...

 • Rajonā ir jauna futbola komanda

  Ikkatru nedēļas nogali Alūksnes Pilssalas stadionā savus treniņus aizvada 15 futbola komandas “Ozoli AZ/ Jaunlaicene” spēlētāji. Komandas treneris ir...

 • Dejā ieliek sevi visu

  Pededzes jauniešu deju kolektīvs daudz koncertē.Pededzes jauniešu deju kolektīvs daudz koncertē Pededzes pagasta jauniešu deju kolektīvā dejo ne...

 • Skolēnu favorītei - granātu kaklarota

  Inguna Vilemsone ir vismīļākā skolotāja bijušajiem un pašreizējiem audzēkņiem.Inguna Vilemsone ir vismīļākā skolotāja bijušajiem un pašreizējiem...

 • Ienīdu naktis

  Sākšu ar to, ka abi bērni ir plānoti un gaidīti. Jau kopš pusaudzes gadiem zināju, ka man viņi būs – tieši divi un tieši meitiņa un dēliņš.Baiba,...

 • Receptes

  Ceptas zivis mīklā Kilograms zivju, citrona sula, 15 g augu eļļas, pētersīļu zaļumi, 200 g miltu, 5 olas, 200 g piena, eļļa cepšanai, sāls.Ceptas...

 • Copes dienas

  18.jūnijs. Nekādi dižie lomi nav gaidāmi.18.jūnijs. Nekādi dižie lomi nav gaidāmi. 19. - 21.jūnijs. Teicamas copes dienas. 22.jūnijs. Lomi gaidāmi...

 • Viss par un ap līņiem

  Tuvojas tas brīdis, kad Latvijas ūdenskrātuvēs ūdens temperatūra sasniegs 20 un vairāk grādu virs nulles.Tuvojas tas brīdis, kad Latvijas...