Policija ziņo

Alūksne. 5.februārī ziņo no Alūksnes autoostas, ka vīrietis alkohola reibumā uzmācas cilvēkiem, kas gaidija autobusu.

Alūksne. 5.februārī ziņo no Alūksnes autoostas, ka vīrietis alkohola reibumā uzmācas cilvēkiem, kas gaidija autobusu.
Alūksne. 5.februārī ziņo, ka Pilsētas bulvārī 14/1 nozagta sniega lāpsta, kas ielu tīrīšanas laikā bija atstāta pie koka.
Alūksne. 6.februārī Alūksnes sociālās aprūpes centrā Lielā Ezera ielā 11 1966.gadā dzimis centra klients ar dūri izsitis riģipša sienā caurumu.
Alūksne. 6.februārī sastādīts protokols vīrietim, kas alkohola reibumā atradās pie mājas Pils ielā 27. Tajā pašā dienā ziņots par sievieti un vīrieti, kas alkohola reibumā atradās autoostā, un par vīrieti, kas alkohola reibumā uzturējās pie veikala "Maks".
Alūksne. 7.februārī ziņo no spēļu zāles "Jokers", ka klients alkohola reibumā, huligānisku tieksmju vadīts, necenzētiem vārdiem lamā bārmeni.
Alūksne. 8.februārī protokols sastādīts vīrietim, kas Alūksnes poliklīnikā atradās alkohola reibumā. Tajā pašā dienā saņemts ziņojums arī no autoostas, ka tur guļ vīrietis alkohola reibumā.
Rīga. 5.februārī policijā vērsusies alūksniete, kurai Rīgā, tirdzniecības parkā "Alfa", nozagts naudas maks ar 30 latiem un pase. Materiāls nosūtīts izskatīšanai Rīgas policijas pārvaldei.
Gaujiena. 5.februārī ziņo, ka Gaujienas bērnu patversmi patvaļīgi atstājuši divi iestādes audzēkņi. Tajā pašā dienā bēgšanas gadījums noticis arī Gaujienas speciālajā internātskolā.
Liepna. 5.februārī ziņo no Liepnas internātpamatskolas, ka četri nepilngadīgi audzēkņi alkohola reibumā skolai izsituši septiņus logus.
Pededze. 6. februārī Ziemeļaustrumvidzemes virsmežniecība informē, ka Pededzes pagasta saimniecībā "Ozolmuiža" notikusi patvaļīga koku izciršana. Zaudējums - 258 lati.
Rīga – Veclaicene. 7.februārī ceļa Rīga - Veclaicene 160.kilometrā aizdegās automašīna "Volvo", kas veda baļķus. Mašīnai pārlūza rāmis, kas saskarē ar asfaltu sāka dzirksteļot, līdz aizdegās.
Alūksne – Zaiceva. 8.februārī ceļu policisti, patrulējot uz ceļa Alūksne – Zaiceva, apturēja automašīnu "Volkswagen Passat", kurā atrada 29 600 cigaretes ar Krievijas akcīzes marķējumu. Cigaretes izņemtas un vainīgajai personai, 1952.gadā dzimušam vīrietim, sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Citu datumu laikraksti

 • Augšāmceļas kā krāpnieks

  Budapešta. Pretēju situāciju piedzīvojis kāds ungārs, kura sieva 2001.gadā ziņoja, ka vīrs noslīcis, sērfojot Grieķijā.Budapešta. Pretēju situāciju...

 • Cietuma vietā miera centra nebūs

  Sanfrancisko. Pilsētas iedzīvotāji balsojumā nolēmuši neatbalstīt priekšlikumu nojaukt slaveno Alkatrazas cietumu, lai tā vietā izveidotu “globālu...

 • Nespēj pierādīt, ka ir dzīvs

  Varšava. Kādam Polijas iedzīvotājam pēc oficiālo iestāžu kļūdas joprojām nav izdevies pierādīt, ka viņš nav miris.Varšava. Kādam Polijas iedzīvotājam...

 • Zeltiņu skolā būs centrālapkure

  Iepriekšējās krāšņu sistēmas vietā šonedēļ Zeltiņu pamatskolā sāks darboties centrālapkure.Iepriekšējās krāšņu sistēmas vietā šonedēļ Zeltiņu...

 • No izsoles gūs papildu līdzekļus

  Pagasta padome apstiprinājusi šāgada budžetu, kas gan ir līdzīgs pērnā gada budžetam.Pagasta padome apstiprinājusi šāgada budžetu, kas gan ir līdzīgs...

 • Trūkst sporta laukumu

  Finansējumu var iegūt ar projektu.Finansējumu var iegūt ar projektu Alūksnes pilsētas šāgada budžetā nav paredzēts finansējums sporta laukumu...