Policijas īsziņas

Sievietei nozog mobilo telefonu. 1979.gadā dzimusi sieviete no Balvu rajona ziņojusi , ka maz pazīstams vīrietis viņai atņēmis mobilo telefonu.

Sievietei nozog mobilo telefonu
1979.gadā dzimusi sieviete no Balvu rajona ziņojusi , ka maz pazīstams vīrietis viņai atņēmis mobilo telefonu. "Sieviete braukusi vīrietim līdzi uz Alūksni. Viņš telefonu palūdzis, lai piezvanītu paziņai, un licis izkāpt no mašīnas, jo saruna esot privāta. Izmantojot situāciju, vīrietis aizbraucis ar telefonu," stāsta Alūksnes rajona Policijas pārvaldes darbiniece kontaktiem ar masu medijiem Marita Parce. Ir zināms tikai vīrieša vārds.
Turpinās sirojumi pa dārza mājiņām
7.februārī policiju informē, ka ir iekļūts vēl divās dārza mājiņās pie Pullāna ezera. Nekas nav pazudis, bet tāpat kā iepriekš mājiņās iekļūts, izņemot loga stiklu. "Iespējams, ka meklē vērtīgas mantas," domā Alūksnes rajona Policijas pārvaldes darbiniece kontaktiem ar masu medijiem Marita Parce.
Miruša vīrieša mājā atrod bisi
Alsviķu pagastā pie SIA "Kaivos" gatera 8.februārī pēkšņā nāvē mira 72 gadus vecs vīrietis. "Vīrietim kļuva slikti, viņš pakrita un bija miris. Bija informācija, ka viņa mājā ir nelikumīgi glabāta medību bise. To atradām kopā ar patronām," informē Alūksnes rajona Policijas pārvaldes darbiniece kontaktiem ar masu medijiem.
Vada iereibuši
Alūksnes rajonā, braucot alkohola reibumā, aizturēti Ainārs Čerbakovs no Balviem un Ilmārs Palkavnieks no Apes.
Iestūrē stāvošā auto
Alūksnes rajona Pededzes pagasta Zaicevā 3.februārī pulksten 16.00 Tatjana Rastargujeva, vadot automašīnu "Audi 100", iestūrēja ceļa malā stāvošā automašīnā "VAZ 2101".
Brauc neuzmanīgi
Alūksnē, Pils ielā pie 49.mājas 2.februārī Ilvars Līcis ar automašīnu "Mercedes Benz" iebrauca stāvošā automašīnā "VW Golf".
Izraisa sadursmi
Alūksnē, Tālavas un Jāņkalna ielas krustojumā, 4.februārī pulksten 9.50 Raivo Kulls, vadot automašīnu "Peugeot 306", iestūrēja pretējā braukšanas joslā un izraisīja sadursmi ar "VW Passat Variant".
Neievēro noteikumus
5.februārī pulksten 8.10 Alūksnē, Lauku un Pils ielas krustojumā, Haris Pūtelis ar automašīnu "Audi 100" neievēroja ceļu satiksmes noteikumus un izraisīja sadursmi ar "VW Passat", kas brauca pa galveno ceļu.
Ietriecas automašīnā
Alūksnes rajona Zeltiņos 5.februārī pulksten 8.30 vietējās nozīmes ceļā no pasta uz darbnīcām Guntis Tučs ar "Audi 80" iebrauca pretējā joslā un ietriecās stāvošā automašīnā "Audi 80".

Citu datumu laikraksti

 • Horoskopi šodien

  Ūdensvīram vajadzīgs miers.AUNS. Neapšaubāmi būsiet pierādījis, ka spējat būt līderis visās jomās un nedēļas nogalē gribēsiet papriecāties un...

 • Uzvelk skandālisma karogu

  Plašākā sabiedrībā ik palaikam "uzpeld" kāds skandāls. Tas nav nekas neparasts, jo ar negācijām piesātināta visa mūsu dzīve.Plašākā sabiedrībā ik...

 • Ar sirdi pretim Mīlestībai

  Valentīna diena par savējo izraudzījusies koši sarkano krāsu un dažādas formas, materiāla un lieluma sirsniņas.Valentīna diena par savējo...

 • Aiz durvīm

  Tonakt daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājus pamodināja sievietes kliedziens. "Atdod bērnu! Tas ir mans bērns!".Tonakt daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājus...

 • Atbildam lasītājam

  Kur Alūksnes rajonā var saņemt palīdzību, ja dzīvoklī konstatēju gāzes noplūdi?Kur Alūksnes rajonā var saņemt palīdzību, ja dzīvoklī konstatēju gāzes...

 • Atklājumi vecās grāmatās

  Vakaros šad tad pāršķirstu vecas grāmatas. Ģimenē tās sen izlasītas, interesantākās dotas arī draugiem.Vakaros šad tad pāršķirstu vecas grāmatas....