Policijas īsziņas

Braucot alkohola reibumā, aizturēti: Jānis Podziņš (Gulbenes rajons), Didzis Pinclers (Alsviķu pagasts), Igors Korsītis (Alūksne) un Dzintārs Velps (Annas pagasts).

Brauc alkohola reibumā
Braucot alkohola reibumā, aizturēti: Jānis Podziņš (Gulbenes rajons), Didzis Pinclers (Alsviķu pagasts), Igors Korsītis (Alūksne) un Dzintārs Velps (Annas pagasts).
Izmainoties nolauž spoguli
Alūksnē 11.janvārī pulksten 13.30 Jānis Priede vadīja automašīnu "Volvo" pa Vidus ielu, kas kupenu dēļ ir šaura. Braucot gar ielas malā stāvošo automašīnu "Ford Sierra", viņš nolauza spoguli.
Izraisa sadursmi ar automašīnu
Juris Naglis ar automašīnu "Audi 80", braucot pa ceļu Alūksne – Zaiceva, sestajā kilometrā iebrauca pretējā braukšanas joslā un izraisīja sadursmi ar pretimbraucošo automašīnu "VW Transporter". Negadījums notika 12.janvārī.
Sabojā automašīnu
Ceļa Alūksne - Ape trešajā kilometrā 14.janvārī pulksten 15.00 Dzintārs Velps vadīja automašīnu "Opel Senator", būdams alkohola reibumā, nobrauca no ceļa un trieciena rezultātā sabojāja automašīnu.
Paņem un neatdod automašīnu
18.janvārī pulksten 17.05 vīrietis no Liepnas pagasta ziņojis, ka pazīstams vīrietis paņēmis viņa automašīnu "Opel Kadett" un nav laikā to atdevis.
"Mašīna ir atrasta, bet pagaidām ir pāragri secināt, kā šo konfliktu atrisinās," informē Alūksnes rajona Policijas pārvaldes darbiniece kontaktiem ar masu medijiem Marita Parce.
Nozog akumulatoru
19.janvārī pulksten 10.20 policijas iecirkņa inspektors ziņo, ka Gaujienas pagasta mežniecībā ir uzlauzta automašīna „VAZ", izsitot loga stiklu.
"No mašīnas ir nozagts akumulators, nodarot 26 latu materiālos zaudējumus. Lietas apstākļus noskaidro," norāda Alūksnes rajona Policijas pārvaldes darbiniece kontaktiem ar masu medijiem Marita Parce.
Soda skandālu rīkotājus
18.janvārī pulksten 17.40 saņemta ziņa, ka vīrieša dzīvesvietā Pededzes pagastā kāds cits vīrietis sarīkojis skandālu.19.janvārī pulksten 14.40 cits vīrietis sarīkojis skandālu Apē. Tajā pašā dienā pulksten 17.35 saņemts ziņojums, ka vīrietis skandalē savā dzīvesvietā Alūksnē.
"Pirmajā un pēdējā gadījumā vīriešiem ir sastādīts administratīvais protokols par sīko huligānismu. Par Apes gadījumu vēl vāc materiālus," norāda Alūksnes rajona Policijas pārvaldes darbiniece kontaktiem ar masu medijiem Marita Parce.

Citu datumu laikraksti

 • Ziemā ieraugāms bagātīgs rudens

  Kārķu pamatskolas ģeogrāfijas skolotājs Jānis Jūgs kopš 1983.gada decembra pastāvīgi pieraksta novērotos laika apstākļus.Kārķu pamatskolas...

 • Stāsts par Liela Cilvēka lielu Nelaimi

  Stāsts par Antru Liedskalniņu nav tikai par ziediem un mīlestību, jo ziedi aug melnā, trūdiem bagātā zemē un šī zeme ir rūpīgi jāravē, citādi nezāles...

 • Izmanto savas tiesības!

  "Ko ceļu policists drīkst pieprasīt uzrādīt, kad mani ir apturējis uz ielas? Reizēm prasa aptieciņu, trijstūri un ugunsdzēšamo aparātu," jautā...

 • Afiša

  18.janvārī pulksten 23.00 Alūksnē atpūtas klubā "Jolanta" dejas spēlē DJ Juris.18.janvārī pulksten 23.00 Alūksnē atpūtas klubā "Jolanta" dejas spēlē...

 • Ar vitamīniem pretī pavasarim

  Silta vai auksta ziema - aptiekās pircēju gana, jo tas ir gadalaiks, kad ikviens rūpīgāk pievēršas veselībai.Silta vai auksta ziema - aptiekās...

 • Bataljonā sākas “Sporta spēles 2002”

  Ar slēpošanas sacensībām sporta bāzē "Mežinieki" sākušās Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona virsnieku, virsdienestnieku un obligātā militārā...