Policijas ziņas

Alūksne 6.oktobrī ziņo, ka Miera ielā, rokot ūdensvadu, izrakti dažādi cilvēka kaulu fragmenti brūnā krāsā, kas liecina, ka tie ir ļoti seni. Pēc ekspertīzes veikšanas kaulus nodos Alūksnes muzejam.


Strautiņi 6.oktobrī ziņo no sociālās korekcijas izglītības iestādes “Strautiņi”, ka patvaļīgi aizbēguši 1991. un 1993.gadā dzimuši audzēkņi.  
Strautiņi 7.oktobrī ziņo, ka pie Strautiņu pārtikas veikala atrodas divi vīrieši alkohola reibumā. Vainīgajiem – 1941. un 1951.gadā dzimušiem vīriešiem – sastādīti administratīvie protokoli.
Liepna 7.oktobrī ziņo, ka no Liepnas kooperatīvās sabiedrības teritorijas nozagti 50 kilogrami kviešu graudu. Uzsākts kriminālprocess.
Anna 7.oktobrī ziņo no uzņēmuma “Lattelecom”, ka pie Annas tautas nama bojāts uzņēmuma sakaru līnijas skapis. Lietas apstākļus skaidro.  
Gaujiena 8.oktobrī ziņo no Gaujienas speciālās internātpamatskolas, ka iestādi patvaļīgi atstājusi 1992.gadā dzimusi audzēkne. Jaunietei ir nosliece uz klaiņošanu.
Alūksne 8.oktobrī ziņo, ka Rožu ielā atrasts nesprādzis Otrā pasaules kara lādiņš. Izsaukti sapieri, kuri lādiņu iznīcināja.
Alūksne 8.oktobrī ziņo, ka Lielā Ezera ielas 17. mājas pagalmā atrodas vīrietis stiprā alkohola reibumā. Vainīgajam – 1987.gadā dzimušajam – sastādīts administratīvais protokols.
Alūksne 9.oktobrī ziņo, ka SIA “Alta S” veikalā “Maks” nozagti dažādi pārtikas produkti. Lietas apstākļus skaidro.
Alūksne 9.oktobrī ziņo, ka Alūksnes parkā pie strūklakām guļ vīrietis alkohola reibumā. 1967.gadā dzimušajam sastādīts administratīvais protokols.
Alūksne 10.oktobrī ziņo no Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas, ka no garderobes skolēnam nozagts mobilais tālrunis “Nokia 5310”. Zaudējumi – 150 latu. Uzsākts kriminālprocess.
Liepna 10.oktobrī ziņo, ka autobusu pieturā satiksmes maršruta autobusam izsists priekšējais vējstikls. Vainīgais – 1990.gadā dzimis jaunietis – to izdarīja, būdams alkohola reibumā. Uzsākts process.
Alūksne 11.oktobrī ziņo, ka Pils ielā izsistas piecas loga rūtis. Uzsākts process.
Alūksne 11.oktobrī ziņo, ka Alūksnes veikalā “Maxima” divas apmeklētājas nozaga dažādus pārtikas produktus. Vainīgās – māte un meita – 1963. un 1987.gadā dzimušās - atklātas notikuma brīdī, uzsākts kriminālprocess.
Alūksnes rajons Pagājušajā nedēļā policijai ziņots par astoņiem ģimenes skandāliem Alūksnes rajonā.

Citu datumu laikraksti

 • Sezonu sāk veiksmīgi

  Alūksnes rajonā dzinējmedību sezonas atklāšana visveiksmīgākā bijusi Ivara Ģēģera mednieku kolektīvam. Annas mežniecības teritorijā, I.Ģēģera...

 • Atjauno hidroelektrostaciju

  Par mazo hidroelektrostaciju saražoto elektroenerģiju vairs nemaksā dubultu tarifu. Tomēr ir svarīgi palielināt zaļās (vēja, saules, ūdens) jeb...

 • Lejup pa finanšu slīdkalniņu

  Gluži kā turpinājumu no pagājušajā nedēļā sākušās globālās ekonomiskās krīze iešūpošanās arī šonedēļ pasaule piedzīvoja daudz finansiālu...

 • Skolēns valda pār skolotāju

  Akciju “Skolotāju uzticības tālrunis” sākotnēji uztvēru ar apslēptu smīnu. Liekas taču, ka skolotāji ir izturīgākie, emocionāli stabilākie un jau...

 • Atspēriens lielam lēcienam pasaules izzināšanā

  Alūksnes vidusskolas sākumklašu skolēni pārgājienā apmeklēja divus Alūksnes muzejus. Pārgājiena mērķis bija ne tikai vērot pilsētas pārvērtības...

 • Gatavojas komandu čempionātam

  Latvija Alūksnes džudisti gatavojas nedēļas nogalē paredzētajam Latvijas komandu čempionātam, kurā Alūksnes rajons būs pārstāvēts pirmo reizi....