Pošas čempionātam

Vēl tikai līdz trešdienai pašmāju futbola cienītāji var pieteikt dalību Alūksnes novada čempionātam minifutbolā, ko organizē futbola klubs (FK) „Alūksne” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību.

Čempionāta atklāšana plānota otrdien, 8.jūnijā, pēc kura spēles norisināsies katru otrdienas un ceturtdienas vakaru visas vasaras garumā. To izskaņā tiks noskaidroti šīgada spēcīgākie futbolisti Alūksnes un Apes novados, kas pirmie būs guvuši uzvaru, sacenšoties atjaunotajā Pilssalas stadionā.

Sezonu atklāj Alūksnē
Šīs nebūs pirmās sacensības, kurās pašmāju sporta aktīvisti varēs pārbaudīt savus spēkus minifutbolā. Jaunā sezona tika atklāta ar divām novadu kausa izcīņām, no kurām viena norisinājās Alūksnē, bet otra – Apē.
Alūksnē notikušās sacensības pulcēja deviņas komandas. Tās bija FK “Alūksne”, “Anna/ Jaunanna”, “Dzintari” no Gaujienas, “Gaujienas juniori”, “Ilzene”, “Kājnieku skola”, “Pieneņpuikas” no Alūksnes, “Serdžiu” no Trapenes un “Vidaga”. Pēc priekšsacīkšu spēlēm kausa izcīņas pusfinālā iekļuva FK „Alūksne”, „Kājnieku skola”, „Serdžiu” un „Dzintari”.
Šoreiz pārāki izrādījās alūksnieši, no kuriem FK „Alūksne” ar 2:1 uzvarēja „Serdžiu”, bet „Kājnieku skola” ar 4:3 – Gaujienas „Dzintarus”. Abas zaudējumu piedzīvojušās komandas ieguva 3.vietas, bet uzvarētāji tikās fināla spēlē par 1. – 2.vietu. Šī spēle beidzās neizšķirti ar 1:1, uzvarētājus noskaidrojot ar soda sitienu palīdzību. Tajos veiksmīgāki izrādījās FK „Alūksnes” jaunie spēlētāji, kas ar 2:1 guva uzvaru pār „Kājnieku skolu”.
Par kausa izcīņas uzvarētājiem kļuvušajā komandā spēlēja Edgars Zvejnieks, Toms Cinglers, Raivo Kaulakans, Deniss Saulīts, Oļegs Pithačnijs, Haralds Ulass, Dzintars Strodāns un Dmitrijs Dmitrijevs.

Uzvaru izcīna alūksnieši
Tiesa, nedēļu vēlāk sacenšoties gandrīz tādā pašā konkurencē Apes novada minifutbola kausa izcīņā, FK “Alūksne” komanda pat tuvu netika uzvarai. Kopumā kausa izcīņa pulcēja astoņas komandas, kas pirmās spēles aizvadīja divās apakšgrupās. Pirmajā sacentās “Ape – 1”, “Ilzene”, “Dzintari” un “Gaujienas juniori”, bet otrajā – “Pieneņpuikas”, “Ape – 2”, FK “Alūksne” un “Vidaga”.
Šo spēļu izskaņā iespēju turpināt cīņu par uzvaru turnīrā ieguva katras apakšgrupas divas spēcīgākās komandas – abas Apes komandas, kā arī “Ilzene” un Alūksnes “Pieneņpuikas”. Pirmajā pusfināla spēlē starp “Pieneņpuikām” un “Ilzeni” uzvaru ar 1:0 izcīnīja alūksnieši, bet otrajā, kur tikās abas Apes komandas, pārāki ar 2:0 izrādījās Apes pirmās komandas spēlētāji. Abām zaudējumu piedzīvojušajām komandām “Ilzene” un “Ape – 2” tiekoties spēlē par 3. - 4.vietu, par uzvarētājiem kļuva ilzenieši, kas savus pretiniekus pieveica ar 3:0.
Finālā uzvaras laurus plūca “Pieneņpuikas”, kas Apes pirmo komandu uzveica ar 1:0. Vienīgos vārtus spēlē guva Ivo Ausējs, kas atzīts par komandas rezultatīvāko spēlētāju. Bez viņa komandā spēlēja Andris Vergazovs, Artūrs Morozs, Aivis Beļmans, Edgars Zviedrītis, Jevgēņijs Ļepjoškins un Aleksandrs Vergazovs. Apes novada kausa izcīņas miniftubolā organizators Juris Ozoliņš atklāj, ka rezultatīvākie spēlētāji apbalvoti arī pārējās divās labāko trijniekā iekļuvušajās komandās. No 2.vietas ieguvējiem jeb “Ape – 1” tas bijis Kārlis Latiks, bet 3.vietu ieguvušajā komandā “Ilzene” – Arnis Valgums.

Citu datumu laikraksti

 • Pirkt vai nepirkt?

  Jānis Ločs, D.Ozoliņa Apes vidusskolas direktors Nopērk, lai tiktu augstskolāDzīvojam tirgus apstākļos, un, ja ir pieprasījums, tad ir arī...

 • Atklātība pārtop dubultā morālē

  Nav pagājis vēl pat gads, kopš strādā Alūksnes novada domes pirmā sasaukuma deputāti, bet lielai daļai no viņiem jau kā pīlei ūdens ir pirms...

 • Vai esat jau pieslēguši virszemes televīziju?

  Ilona Kazaine no Ilzenes Sākumā bija ļoti grūti pierast pie domas, ka būs virszemes televīzija. Ģimenē ilgi diskutējām, kā būtu labāk. Valdīja...

 • Ilzenē satiekas lelles

  Nedēļas nogalē Ilzenes centrā “Dailes” notika Visu leļļu diena. Tās laikā pirmizrādi piedzīvoja gadu tapusī Ilzenes bērnu veidotā multiplikācijas...

 • Gandarī sadarbība

  Saskaņā ar Eiropas Sociālā fonda projektu pirms pusgada Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas internātā darbu sāka bezdarbnieks Jānis Spricis....

 • Pārņem “Strautiņus”

  Turpmāk bijušās sociālās korekcijas izglītības iestādes (SKII) “Strautiņi” teritorija tiks izmantota Nacionālo Bruņoto Spēku vajadzībām. Tajā skaitā...