Profesionalitātes tests

Šajā testā ir četri vienkārši jautājumi, kuru mērķis ir noteikt, vai tu esi īsts profesionālis. Nav nekādas vajadzības šmaukties, jo jautājumi ir vienkārši un rezultāti tev noderēs.

Šajā testā ir četri vienkārši jautājumi, kuru mērķis ir noteikt, vai tu esi īsts profesionālis. Nav nekādas vajadzības šmaukties, jo jautājumi ir vienkārši un rezultāti tev noderēs. Tev tikai ir jādomā kā īstam profesionālim!
1. Kā tu ieliksi žirafi ledusskapī?
2. Kā tu ieliksi ledusskapī ziloni?
3. Zvēru karalis Lauva ir sasaucis dzīvnieku konferenci. Visi dzīvnieki piedalās, izņemot vienu. Kurš dzīvnieks nepiedalās?
(Ja tu neesi atbildējis pareizi uz iepriekšējiem trijiem jautājumiem, šis jautājums varētu būt tava pēdējā iespēja lai pierādītu savu profesionalitāti.)
4. Tu stāvi pie upes kura ir pilna ar krokodiliem. Kā tu to šķērsosi?
Atbildes
1.jautājums. Pareizā atbilde: Atver durvis, ieliek žirafi ledusskapī un aizver durvis. (Šis jautājums palīdz noteikt, vai tu dari lietas vienkārši vai arī tev patīk tās sarežģīt.)
2.jautājums. Nepareizā atbilde: Atver durvis, ieliek ziloni ledusskapī un aizver durvis.
Pareizā atbilde: Atver ledusskapi, izņem žirafi, ieliek ledusskapī ziloni un aizver durvis. (Šis jautājums pārbauda tavu tālredzību un spēju paredzēt notikumus.)
3.jautājums. Pareizā atbilde: Zilonis. Zilonis ir ledusskapī. (Šis jautājums pārbauda tavu spēju domāt telpiski un saskatīt lietu kopskatu.)
4.jautājums. Pareizā atbilde: vienkārši peldēsi pāri. Upē nevar būt neviens krokodils, jo visi dzīvnieki ir konferencē. (Šis jautājums nosaka tavu spēju loģiski spriest.)
Rezultāti
Ja tu atbildēji pareizi uz visiem četriem jautājumiem, tu esi īsts profesionālis, un šis apstāklis var kalpot par spēcīgu argumentu tavās nākamajās pārrunās ar darba devēju par algas pielikumu.
Ja tu atbildēji pareizi uz trijiem jautājumiem, tev ir atklājies plašs lauks, kurā sevi pilnveidot. Bet kopumā - visai cerīgi.
Ja tu pareizi atbildēji tikai uz diviem jautājumiem, iztēlojies savu karjeru kā tukšu loterijas biļeti.
Ja tu pareizi atbildēji tikai uz vienu jautājumu, painteresējies, vai Latvijā nav vēl radusies iespēja pārdot savus orgānus. Tā tev būtu vienīgā iespēja nopelnīt naudu.
Ja tev nav izdevies atbildēt ne uz vienu jautājumu, rēķinies ar karjeru, kurā nav pilnīgi nekādas vajadzības pēc jebkādām mentālām funkcijām, piemēram, jurista, politiķa vai datoru speciālista karjera.
www. workingday. lv

Citu datumu laikraksti

  • Nepaliek tikai savā lauku sētā

    Lāčplēšu mājas saimnieci Ritu Gorbāni, bijušo kolhoza “Umara” lopkopības speciālisti, satiekam pagalmā.Lāčplēšu mājas saimnieci Ritu Gorbāni, bijušo...

  • Kazai Mušai piedzimst četrīši

    Inresesants un visai negaidīts notikums pārsteidzis “Sprekstu” mājas saimieci Ināru Ķeseli. Viņas četrgadīgajai kazai Mušai 27.martā piedzimuši...

  • Katrs saimnieks pēc savām iespējām

    Pārmaiņas valstī vairāk vai mazāk skārušas katru pagastu un tā cilvēkus. Noteikušas likteņus, ražošanas iespējas, ievilkušas vaibstus katrā lauku...