Projekta partneri tiekas Veru

Alūksnes pilsētas domes pārstāvji nesen viesojās Veru INTERREG IIIA atbalstītā projektā “Tūristus piesaistošās pilsētas”, kur iepazinās ar plānotajiem projekta darbiem šajā kaimiņvalsts pilsētā.

Alūksnes pilsētas domes pārstāvji nesen viesojās Veru INTERREG IIIA atbalstītā projektā "Tūristus piesaistošās pilsētas", kur iepazinās ar plānotajiem projekta darbiem šajā kaimiņvalsts pilsētā.
Alūksnes pilsētas domi šajā tikšanās reizē pārstāvēja projektu vadītāja Santa Stopniece, pilsētvides plānotāja Antra Lielmane, ainavu arhitekts Edijs Gusts, galvenā grāmatvede Tamāra Stafecka un informācijas aprites speciāliste Una Zadumina. Veros viesojās arī projekta partneri no Rīgas Ekonomiskās augstskolas - biznesa laboratorijas vadītājs Dīns Strautiņš un 3.kursa students Raimonds Kulbergs.
Veru pilsētas domes attīstības nodaļas speciāliste Sīri Laura, pilsētas arhitekte Tīju Kuti un kultūras darbiniece Ulle Voitka informēja par pilsētas attīstību un plānotajiem pasākumiem gan projektā, gan ārpus tā. Veru notiek vairāki pasākumi, kuros viņi labprāt uzņemtu viesus no Alūksnes - Pilsētas svētki, Mākslas dienas, kurās arī Alūksnes mākslinieki varētu iemēģināt roku ķermeņa apgleznošanā, kā arī jauno komponistu un solistu konkurss.
Plānotajos projekta darbos tikšanās dalībnieki apskatīja jauno trošu tiltu uz Rožu salu, Tamula ezera krastus, kur, veiksmīgi realizējot projektu, tāpat kā Alūksnes ezera krastos, tiks izveidotas gājēju takas, kā arī iepazinās ar izstrādāto dabas atpūtas vietas projektu.
Projektā "Tūristus piesaistošās pilsētas" ir paredzēta ne tikai gājēju taku izveidošana gar abu pilsētu ezeru krastiem un to labiekārtošana, bet arī leģendu un nostāstu konkurss, pētījums par Katrīnu I un Katrīnu II, kopēju tūrisma maršrutu izstrāde, audiogida izveide pie trīs tūrisma objektiem Alūksnē un informatīvo materiālu izveidošana.

Citu datumu laikraksti

  • Balvā saņem baseina apmeklējumu

    Ar peldēšanu: stimulē lasīt grāmatas.Ar peldēšanu: stimulē lasīt grāmatas. Alūksnes bibliotēkas bērnu literatūras nodaļa sadarbībā ar Alūksnes...

  • Alūksnē viesos Ministru prezidents

    Rīt Alūksnē ieradīsies Ministru prezidents Aigars Kalvītis. Viņš tiksies gan ar Alūksnes pilsētas un rajona padomes vadību, gan arī apmeklēs sporta...

  • Notāru darbu paralizē valdības neizdarība

    Uz pāris dienām valdība bija paralizējusi notāru darbu, jo Ministru kabinets nebija apstiprinājis noteikumus par zvērinātu notāru taksēm, bet...