Pusaudži var piedalīties grāmatas veidošanā

“Latvenergo” sācis izglītojošas grāmatas sagatavošanu 5. - 7.klašu skolēniem. Tās tapšanā aicināti iesaistīties skolēni, kas var piedalīties konkursā.

"Latvenergo" sācis izglītojošas grāmatas sagatavošanu 5. - 7.klašu skolēniem. Tās tapšanā aicināti iesaistīties skolēni, kas var piedalīties konkursā.
Grāmata būs mācību materiāls, kas sagatavots atbilstoši šā vecuma skolēnu zināšanām un attīstības līmenim. Tās mērķis ir sniegt papildu informāciju par elektrodrošību un mazināt elektrotraumu skaitu. Neapzināta rīcība ar elektroiekārtām var būt iemesls nelaimes gadījumiem.
Statistika liecina, ka 76 procenti nepilngadīgo, kas guvuši elektrotraumas, ir 11 līdz 15 gadus veci. Lai novērstu potenciālos draudus bērnu veselībai un dzīvībai, skolēni ir jāapmāca, tam vajadzīgi arī pārliecinoši attēli.
Gatavojot grāmatu, ir izsludināts konkurss. Tajā aicināti piedalīties skolēni vecumā no 11 līdz 14 gadiem. Lai pieteiktu sevi, skolēniem līdz 18.jūlijam jānosūta sava fotogrāfija (pilnā augumā) uz reklāmas aģentūru "ADELL [email protected]", Noliktavas ielā 5, Rīgā, LV 1010 ,ar norādi "Konkursam". Divi konkursa dalībnieki jūlija beigās tiks fotografēti jaunajam izdevumam, kļūstot par tā varoņiem. Ilustrācijās ir svarīgi iekļaut skolēnu tēlus, jo vienaudžu attēli palīdzēs efektīvāk iegaumēt informāciju.
Papildu informāciju var uzzināt pa telefonu 7728449 vai 9230774.

Citu datumu laikraksti