Rada pirmssvētku noskaņu

Pagājušajā sestdienā beidzās Vidzemes attīstības aģentūras projekta “Kultūru dialogi Vidzemē” informatīvā kampaņa, kurā iesaistījās arī Apes, Liepnas un Pededzes pašdarbnieki.

Pagājušajā sestdienā beidzās Vidzemes attīstības aģentūras projekta "Kultūru dialogi Vidzemē" informatīvā kampaņa, kurā iesaistījās arī Apes, Liepnas un Pededzes pašdarbnieki.
Kopš 1.decembra kampaņas "Ceļojošais autobuss" priecēja pansionātu, aprūpes namu un skolu iemītniekus Alūksnes, Gulbenes, Madonas, Valmieras, Cēsu un Valkas rajonā. 15.decembrī autobuss ar kultūras programmu ciemojās sociālās aprūpes centrā "Rūja", Valkas pansionātā un Sedas vidusskolā, bet pirms nedēļas priecēja sociālās aprūpes centra "Trapene", Alsviķu profesionālās skolas un pansionāta "Alūksne" skatītājus. Savukārt 1.decembrī ceļā devās Apes senioru ansamblis "Dziesmas mūžs", Liepnas vīru vokālais ansamblis un Pededzes folkloras kopa "Labā oma", kas uzstājās Madonas pansionātā, Dzelzavas veco ļaužu pansionātā un Sarkanā Krusta Gulbenes nodaļā.

Citu datumu laikraksti