Rajona invalīdu biedrība aicina uz pasākumu

Alūksnes rajona invalīdu biedrības biedri ir aicināti nest pašu dārzā izaudzētus interesantus dārzeņus un augļus, kā arī skaistus ziedus, ko izkārtos izstādē Alūksnes administratīvās ēkas foajē par godu pasākumam “Rudentiņš bagāts vīrs” 14.septembrī.

Alūksnes rajona invalīdu biedrības biedri ir aicināti nest pašu dārzā izaudzētus interesantus dārzeņus un augļus, kā arī skaistus ziedus, ko izkārtos izstādē Alūksnes administratīvās ēkas foajē par godu pasākumam "Rudentiņš bagāts vīrs" 14.septembrī.
"Invalīdu biedrības valde nolēma rīkot šādu pasākumu 14.septembrī pulksten 11.00 administratīvās ēkas lielajā zālē, tādēļ aicinām biedrības biedrus nest rudens veltes 13.septembrī no pulksten 8.30 līdz 14.00 uz invalīdu biedrības telpām administratīvās ēkas pagalmā vai arī 14.septembrī no pulksten 8.00 uz administratīvās ēkas foajē. Iecere rīkot šādu pasākumu radās, jo pavasarī SIA "Vidzemes sēklas" biedrībai ziedoja daudz sēklu, ko saņēma invalīdi. Tādēļ tagad gribam parādīt, kas mūsu dārzos ir izaudzis," stāsta Alūksnes rajona invalīdu biedrības priekšsēdētāja Anna Tumševica.
Viņa uzsver, ka 14.septembrī no pulksten 10.30 būs reģistrācija. Pēc tam pasākuma apmeklētāji varēs gūt daudz vērtīgas informācijas, ko sniegs aicinātie speciālisti.
"Zemnieku saimniecības "Sprogas" īpašnieks Ivars Tīcs stāstīs, kā pareizi ieziemot augļu kokus, puķes, un atbildēs uz klātesošo interesējošiem jautājumiem. Būs tikšanās arī ar Alūksnes rajona Lauksaimniecības konsultāciju biroja vadītāju Violu Kaparšmiti, kas stāstīs par subsīdijām un izmaiņām likumdošanā. Noderīgu informāciju sniegs arī Alūksnes rajona padomes galvenā speciāliste sociālajos jautājumos Vija Vārtukapteine. Iespējams, ka ieradīsies arī pārstāvis no SIA "Vidzemes sēklas". Pēc tam koncertu sniegs Alūksnes vidusskolas tautisko deju kolektīvs "Varavīksne" un sporta deju kolektīvs "Virpulītis" (vadītāja Ilze Līviņa). Uz šo pasākumu kā skatītājus mīļi gaidīsim ne tikai rajona invalīdu biedrības biedrus, bet arī citas rajona biedrības un organizācijas, pensionārus un citus interesentus," klāsta A.Tumševica.
Nesen Alūksnes rajona invalīdu biedrība tika reģistrēta Uzņēmumu reģistrā. "Pašlaik kārtojam dokumentāciju, lai ziedotāji, kas ziedo mūsu biedrībai, saņemtu nodokļu atlaidi, kas ir ļoti svarīgi. Esam pateicīgi visiem, kas mums pēdējā laikā ir palīdzējuši - SIA "MCD", SIA "Vidzemes sēklas", uzņēmumam "Virši A" un Alūksnes Sociālās palīdzības centram," norāda A.Tumševica.
Savukārt šonedēļ, 5.septembrī, Alūksnes rajona Invalīdu biedrības pārstāvji devās pieredzes apmaiņā uz Gulbeni, lai tiktos ar Gulbenes Invalīdu biedrību.
"Augusta vidū pieredzes apmaiņā bijām arī Madonas invalīdu atbalsta centrā, kas izveidots, piesaistot projektu līdzekļus. Tajā darbojas daudzas organizācijas - ne tikai invalīdu biedrība, bet arī NVO, Sarkanais Krusts. Šajā centrā vienreiz dienā ir iespēja par brīvu paēst maznodrošinātajiem iedzīvotājiem, tur ir sava sporta zāle. Mūsu biedrība vēlas organizēt kopīgu tikšanos Alūksnes rajona cilvēku ar īpašām vajadzībām organizācijām, lai apvienotos un rīkotu tikšanos ar Alūksnes domes, rajona padomes vadību un runātu par līdzīga centra izveidi perspektīvā arī Alūksnē," saka A.Tumševica.

Citu datumu laikraksti