Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rajona lauku māja attēlota mācību filmā

Šogad pavasarī Vidzemē atklāja četras Zaļā sertifikāta demonstrāciju saimniecības, starp tām bija arī Annas pagasta lauku māja "Mūrnieki".

Šogad pavasarī Vidzemē atklāja četras Zaļā sertifikāta demonstrāciju saimniecības, starp tām bija arī Annas pagasta lauku māja "Mūrnieki".
Šovasar tajās viesojās asociācijas "Lauku ceļotājs" un Vides filmu studijas darbinieki, tā rezultātā ir tapusi jauna 20 minūšu mācību filma lauku tūrisma uzņēmējiem "Kā saimniekot Zaļā sertifikāta mājās Vidzemē".
Filmas prezentācija būs 10.novembrī pulksten 14.00 Vides ministrijas lielajā zālē (409.telpa), uz to dosies arī "Mūrnieku" saimniece Irēna Kazaka. "Pirms divām nedēļām šo filmu varēja vērot Latvijas televīzijas 1.programmā "Vides faktos". Tajā ir parādīta mūsu saimniecība - klēts, šūpoles, bruģa klājums, dīķi un cits," saka I.Kazaka.
Bez "Mūrniekiem" filmā varēs redzēt arī kempingu "Vējavas" Limbažu rajonā, viesu māju "Zaķi" un brīvdienu māju "Smiltēni" Ogres rajonā.
"Pasākumā piedalīsies arī vides ministrs Raimonds Vējonis. Klātesošie varēs uzzināt par padarīto un plānoto Zaļā sertifikāta projekta īstenošanā, tikties ar filmā demonstrēto māju saimniekiem, saņemt jauno bukletu ar Zaļā sertifikāta naktsmītnēm, kā arī nogaršot ekoloģiski tīras uzkodas un zāļu tējas no Latvijas laukiem.
Interesenti dalību prezentācijā var pieteikt pa tālruni 7617024 (Agnese Jakoviča) vēl šodien, 6.novembī. Pasākums notiks Peldu ielā 25, Rīgā," stāsta Alūksnes rajona padomes galvenā speciāliste - tūrisma darba organizatore Kristīne Vimba.

Citu datumu laikraksti